MICROBES

( ilość produktów: 1 )

BioBizz Microbes - enzymy, grzyby i bakterie tlenowe

BioBizz Microbes to kompleksowy konsorcjum mikroorganizmów, enzymów i korzystnych grzybów, który wspomaga rośliny na każdym etapie ich rozwoju, od kiełkowania po kwitnienie. Działa synergicznie z innymi produktami BioBizz, zapewniając optymalne wyniki uprawy.

Co to jest BioBizz Microbes? Enzymy i grzyby dla roślin

BioBizz Microbes to wysoce skoncentrowany produkt zawierający starannie wybrane bakterie, enzymy i grzyby Trichoderma. Zaprojektowany został z myślą o zwiększeniu zdrowia i produktywności roślin przez poprawę absorpcji składników odżywczych i ochronę przed patogenami.

Dlaczego warto używać BioBizz Microbes? Zdrowa symbioza grzybów i bakterii z rośliną

Użycie BioBizz Microbes znacząco poprawia jakość i ilość plonu. Produkt wspomaga procesy germinacyjne, stymuluje rozwój korzeni i wspiera rozwój zdrowej flory mikrobiologicznej w podłożu. Dodatkowo, zawarte w nim mikroorganizmy są znakomitymi promotoremami fitohormonów, co dodatkowo stymuluje rośliny.

BioBizz Microbes dawkowanie i użycie:

BioBizz Microbes można stosować przez cały cykl życia rośliny i jest szczególnie efektywny w połączeniu z innymi produktami BioBizz. Zaleca się aplikację Microbes raz w tygodniu w dawkach między 0,2 a 0,4 g/L. Dokładne dawki znajdziesz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel