FISH MIX

( ilość produktów: 5 )

BioBizz Fish-Mix - organiczny nawóz uzupełniający na wzrost i kwitnienie 

Fish·Mix od BioBizz to bogata kompozycja organicznego ekstraktu rybiego z Morza Północnego i 100% organicznej holenderskiej buraczanej melasy. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy chcą poprawić jakość swojej gleby i wspierać naturalną mikroflorę w różnych rodzajach podłoża.

Co to jest Fish-Mix? Nawóz na wzrost i kwitnienie

Fish·Mix to organiczny nawóz, który zawiera bogate w składniki odżywcze emulsje rybie oraz ekstrakt z buraków cukrowych. Jest to produkt wolny od syntetycznych konserwantów i kwasów, co czyni go idealnym dla organicznych upraw.

Dlaczego warto używać Fish-Mix? Nawóz organiczny podnoszący jakość gleby

Używanie Fish-Mix pomaga przyspieszyć wzrost roślin i promuje produkcję użytecznych mikroorganizmów w glebie lub podłożu na bazie kokosa. Po kilku dniach zastosowania zamienia on niskiej jakości glebę w bogatą i żyzną, zaspokajając naturalne potrzeby mineralne Twoich roślin.

BioBizz Fish Mix dawkowanie i użycie:

Fish·Mix można używać na różnych etapach życia rośliny, zarówno w fazie wzrostu, jak i kwitnienia. W przypadku All·Mix, zalecana dawka wynosi 1ml na litr wody. Dla Light·Mix, zwiększ dawkę do 2-4ml na litr wody. Po dokładne informacje zajrzyj na stronę producenta. 

Fish-Mix wartość NPK:

NPK w Fish·Mix wynosi 6-2-4, co oznacza, że jest to produkt bogaty w azot, fosfor i potas, zapewniając zrównoważone i kompleksowe odżywianie dla Twoich roślin

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel