Doniczki do uprawy roślin

( ilość produktów: 226 )

Każda sadzonka powinna trafić do pojemnika dopasowanego właśnie do jej uprawy.

Proponujemy doniczki o różnym kształcie i rozmiarze przeznaczone do uprawy roślin. Dzięki temu bez trudu można znaleźć produkt idealnie dostosowany do swoich wymagań oraz indywidualnych potrzeb. W przypadku braku pewność, jakie rozwiązanie będzie najbardziej odpowiednie do posiadanej rośliny, istnieje możliwość skontaktowania się z nami i uzyskania fachowego doradztwa. Żadne Państwa pytanie nie będzie zostawione bez odpowiedzi.

Nasza oferta obejmuje również tace uprawowe, doniczki materiałowe, koszyczki do aero/hydroponiki, doniczki kwadratowe oraz podstawki, które pasują do proponowanych przez nas doniczek. W naszej ofercie znalazły się także produkty Air-Pots Super Roots, które charakteryzują się profilowanymi, porowatymi ścianami. Dzięki temu roślina uzyskuje warunki do maksymalnego rozrostu korzeni.

Serdecznie zapraszamy do bliższego poznania naszej oferty!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixel