Doniczki do uprawy roślin

( ilość produktów: 344 )

Każda sadzonka powinna trafić do pojemnika dopasowanego właśnie do jej uprawy.

Proponujemy doniczki o różnym kształcie i rozmiarze przeznaczone do uprawy roślin. Dzięki temu bez trudu można znaleźć produkt idealnie dostosowany do swoich wymagań oraz indywidualnych potrzeb. W przypadku braku pewność, jakie rozwiązanie będzie najbardziej odpowiednie do posiadanej rośliny, istnieje możliwość skontaktowania się z nami i uzyskania fachowego doradztwa. Żadne Państwa pytanie nie będzie zostawione bez odpowiedzi.

Nasza oferta obejmuje również tace uprawowe, doniczki materiałowe, koszyczki do aero/hydroponiki, doniczki kwadratowe oraz podstawki, które pasują do proponowanych przez nas doniczek. W naszej ofercie znalazły się także produkty Air-Pots Super Roots, które charakteryzują się profilowanymi, porowatymi ścianami. Dzięki temu roślina uzyskuje warunki do maksymalnego rozrostu korzeni.

Serdecznie zapraszamy do bliższego poznania naszej oferty!Dowiedz się więcej
Najlepsze doniczki do wzrostu korzeni

W tym artykule przyjrzymy się różnym rodzajom doniczek używanych podczas uprawy roślin,  dobra doniczka powinna być specjalnie zaprojektowana tak aby umożliwić roślinie swobodny rozwój, zarówno masy korzeniowej oraz masy zielonej.

Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel