Alien Hydroponics

( ilość produktów: 15 )

System nawadniania Alien Hydroponics EasyFeed

System EasyFeed to w pełni automatyczny system nawadniania nie wymagający energii elektrycznej. Woda z zbiornika trafia do specjalnych podstawek w których zainstalowane są “spłuczki” utrzymujący stały niski poziom wody. Końcowy efekt jest taki że rośliny mają ciągły dostęp do małej ilości wody na dnie podstawki 

Automatyczne nawadnianie dzięki Alien Hydroponics

System EasyFeed od firmy Alien, pozwala nam zapomnieć o codziennym podlewaniu. Dolewając od czasu do czasu wodę do zbiornika możemy mieć pewność że nasze rośliny będą cały czas dostęp do wody. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane osobom które nie mają możliwości doglądać codziennie swoich roślin.

Grawitacyjne nawadnianie 

System nawadniania EasyFeed działa na zasadach grawitacji przez co nie ma potrzeby używania prądu. Woda w zbiorniku stale napiera na zainstalowane w podstawkach “spłuczki” które pozwalają nalać się jedynie małej ilości wody, przez co woda nie wylewa się z podstawek.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel