Kontrolery G-Systems

( ilość produktów: 22 )

Firma G-Systems Engineering Ltd., znana również jako G.S.E., została założona w Sliven w Bułgarii w 2007 roku. G.S.E. specjalizuje się w elektronice i produkuje urządzenia do regulacji wilgotności i temperatury powietrza zarówno dla użytku domowego, jak i przemysłowego. Oferta firmy obejmuje produkty, które służą do instalacji umożliwiających nawilżanie, ogrzewanie i wymianę powietrza w pomieszczeniach. Produkty te są wytwarzane przy użyciu zaawansowanych technologii, a przed wysyłką do klienta są testowane w laboratorium firmy, co świadczy o wysokiej jakości oferowanych rozwiązań.

Cyfrowe regulatory do growboxów i pomieszczeń uprawowych od G-Systems 

Cyfrowe regulatory temperatury i obrotów od G-Systems są zaprojektowane do precyzyjnej kontroli warunków środowiskowych w różnych przestrzeniach, zarówno domowych, jak i przemysłowych. Dzięki możliwości regulacji temperatury oraz obrotów wentylatorów, te regulatory umożliwiają utrzymanie optymalnych warunków dla różnych zastosowań, co jest szczególnie korzystne w uprawie roślin, gdzie precyzyjna kontrola klimatu jest kluczowa dla zdrowia i wzrostu roślin.

Programatory czasowe z przekaźnikiem absorbującym do oświetlenia

Programatory czasowe z przekaźnikiem absorbującym oferowane przez G-Systems Engineering (GSE) to urządzenia zapewniające większą niezawodność oraz bezpieczeństwo w operacjach elektrycznych na czas, co jest szczególnie ważne w przypadku urządzeń o wysokim zapotrzebowaniu, takich jak lampy do uprawy roślin​.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel