Napowietrzanie - pompy powietrza, kamienie napowietrzające i akcesoria

( ilość produktów: 28 )

W tej kategorii znajdziesz sprzęt potrzebny do konstrukcji systemów napowietrzania korzeni kwiatów, ziół, warzyw i innych roślin ozdobnych uprawianych tradycyjnie w glebie lub zbiornikach wodnych. Nasz growshop to miejsce, gdzie w atrakcyjnej cenie zamówisz m.in. wydajne pompki, elektromagnetyczne sprężarki (kompresory), rozdzielacze powietrza, przewody, kamienie, a także gotowe zestawy. Sprzedajemy artykuły od najlepszych producentów, solidne i odporne na pracę w trudnych warunkach. Poznaj wszystkie napowietrzacze oraz akcesoria pomocnicze i już dziś skorzystaj z oferty sklepu GROWTENT!

Odpowiednie napowietrzanie gleby i korzeni - dlaczego to takie ważne?

Wszystkie rośliny niezależnie od środowiska i warunków uprawy potrzebują właściwej dawki wody, substancji mineralnych, składników, odżywczych, światła i dwutlenku węgla. Prawidłowy rozwój determinowany jest również odpowiednimi warunkami tlenowymi, które panują w ziemi. Jeśli napowietrzanie gleby, korzeni będzie niewystarczające, może to zahamować proces oddychania i w rezultacie przyczynić się do powolnego obumierania rośliny.

Jak zapewnić dobre warunki tlenowe?

Już od samego początku życia korzenia trzeba zapewnić mu odpowiednie warunki tlenowe, które odpowiadają za prawidłowy transport i absorpcję substancji odżywczych. Jak to zrobić? Dobrym rozwiązaniem jest napowietrzacz gleby w postaci gotowego zestawu AutoPot Airdrome, który oferuje nasz growshop. Produkt jest łatwy w eksploatacji. Wystarczy umieścić go w doniczce, przykryć podłożem i podłączyć do pompy powietrza. Dzięki niemu zapewnisz optymalne środowisko do zrównoważonego i szybkiego wzrostu roślin.

W sklepie GROWTENT skompletujesz także urządzenia i akcesoria do samodzielnej budowy systemu napowietrzania. Proponujemy szeroki wybór artykułów, począwszy od pomp tłokowych, mineralnych kamieni umożliwiających swobodny przepływ tłoczonego powietrza, a skończywszy na wężykach z solidnego tworzywa.

Szukasz sprawdzonych napowietrzaczy gleby? Poznaj wszystkie produkty i zamów akcesoria do napowietrzania korzeni swoich kwiatów, ziół i warzyw już dziś!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel