Żarówki LED Grow do roślin

( ilość produktów: 49 )

Dla miłośników domowej uprawy roślin przygotowaliśmy długą listę specjalistycznych żarówek Led Grow. Jest to wysokiej jakości sprzęt, który pozwoli stworzyć optymalne warunki do wzrostu sadzonki w różnych fazach jej rozwoju. Wśród naszych propozycji znaleźć można m.in. niedrogie żarówki Led Grow do użytku podczas całego życia rośliny oraz bardziej specjalistyczne modele z przeznaczeniem na np: wzrost, kwitnienie, uzupełnienie do full spektrum, kontrola kwitnienia czy uniwersalne. Prezentowane produkty to idealne uzupełnienie profesjonalnych zestawów growbox, a także dobra baza do przygotowania własnego, w pełni profesjonalnego zestawu do uprawy i doświetlania zieleni pod dachem, w warunkach częściowej lub całkowitej izolacji od światła słonecznego. Warto podkreślić, że nasze żarówki Led Grow pasują do standardowych oprawek z gwintem typu E27. W ofercie mamy także zestawy tego typu artykułów wraz z rozgałęziaczami, a także same rozgałęziacze o różnej liczbie gniazd, o standardowym gwincie E27. Dzięki temu możesz kupić cały zestaw oświetleniowy lub brakującą Ci pojedynczą sztukę.


Żarówki Led Grow do doświetlania wszystkich roślin

Proponowane w naszym sklepie internetowym żarówki do doświetlania roślin Led Grow to doskonałe rozwiązanie w miejscach, w których nie ma dostępu do światła słonecznego, niezbędnego do wzrostu filodendronów, alokazji i innych gatunków. Ich użycie jest więc idealnym pomysłem na trudne, zimowe miesiące, w których niektóre gatunki są narażone na trudności ze wzrostem. Żarówka Led Grow do doświetlania roślin może pomóc pokonać te problemy.

Proponowane przez nas produkty do doświetlania osadzone są na wygodnym gnieździe z klipsem, dzięki czemu z powodzeniem można zamontować je w wybranym miejscu. Atrakcyjna cena oferowanych wyrobów sprawia, że cieszą się one powodzeniem nie tylko wśród osób profesjonalnie zajmujących się uprawą, ale także wśród amatorów, którym zależy na tym, by ich kolekcja zdrowo rozwijała się przez cały rok. Z takimi akcesoriami można przestać się martwić o żółknące, zniekształcone liście czy też o zamierające stożki wzrostu.

Dowiedz się więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel