Nawozy Atami

( ilość produktów: 13 )

Firma Atami została założona w 1997 roku w Holandii. Na początku w ofercie znajdowały się specjalne produkty do upraw w stylu indoor i outdoor, dzięki którym Atami stało się jednym z najpopularniejszych producentów na rynku. Po odniesieniu tego sukcesu firma zaczęła również oferować nawozy i stymulatory wzrostu. Nowe produkty tak jak i stare szybko wyrobiły sobie opinie skutecznych środków w przystępnej cenie, które są idealne dla osoby prowadzącej zarówno hurtowe uprawy jak i osoby uprawiające rośliny we własnym ogródku.

Produkty z kategorii nawozy Atami

Wielofunkcyjność nawozów Atami

Nawozy Atami mogą być używane przy uprawie indoor, outdoor, hydroponicznej oraz na podłożu kokosowym co daje dużo możliwości uprawy każdemu użytkownikowi. Dzięki dużemu wyborowi spośród produktów Atami każdy może wybrać produkty idealne do roślin, które uprawia.

Z czego składają się nawozy Atami ?

Na początku nawozy Atami były produkowane tylko z mineralnych składników, jednak po pewnym czasie ku uciesze użytkowników powstała seria “Ata Organic” teraz znana jako Ata NRG. Nazwa została zmieniona, aby nie wprowadzić w błąd osób używających tylko produktów o składzie organicznym, ponieważ produkty z serii Ata Organic nie były w 100% organiczne(niektóre w 70% organiczne inne w 90%).

Dlaczego wybrać nawozy Atami ?

Nawozy Atami są dostępne na rynku od lat i są uwielbiane przez bardzo wielu użytkowników na całym świecie. Dzięki doświadczeniu producenta produkty są łatwe w użyciu i w przystępnych cenach dla każdego kto od lat zajmuje się ogrodnictwem lub dla tych co dopiero zaczęli albo myślą żeby zacząć. Zanim produkt będzie dostępny na rynku musi przejść rygorystyczne testy oraz przede wszystkim sama firma musi być zadowolona z jego działania. Średni czas w jakim Atami dostarcza nowe nawozy to około 5 lat. Relację z użytkownikami ich produktów są bardzo ważne dlatego nowe produkty często powstają w wyniku ich potrzeb.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel