Nawozy Atami

( ilość produktów: 15 )

Firma Atami & B'Cuzz Nutrients bada procesy uprawy w oparciu o najnowocześniejsze techniki i metody. Porównuje się różne metody uprawy z głównym celem, jakim jest odpowiedzialne zwiększenie średniego plonu hodowcy. Rezultatem jest inteligentna seria biostymulatorów (np Bloombastic oraz bio bloombastic) i rozwiązań nawozowych pod nazwą B`cuzZ products. Zespół badawczy Atami nieustannie bada nowe osiągnięcia i metody, aby zapewnić uprawom skuteczne, a zwłaszcza biologiczne produkty wysokiej jakości. Atami mocno wierzy w znaczenie produktów przyjaznych dla środowiska. To jest powód, dla którego wszystkie biostymulatory B`cuzZ składają się wyłącznie z naturalnych składników i jako takie są nieszkodliwe dla ludzi, zwierząt i roślin.

Produkty Atami nie mają sobie równych. Od 1997 r., Atami kontynuuje opracowywanie formuł o wysokiej jakości i wysokim stężeniu, które zyskały fanów na całym świecie.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixel