Lampy CFL - żarówki i świetlówki do growboxa

( ilość produktów: 11 )

Dla osób szukających optymalnych rozwiązań z zakresu oświetlenia roślin w warunkach domowych, ciekawą alternatywą dla nowoczesnych lamp i żarówek Led Grow mogą być nieco tańsze, lecz w dalszym ciągu ekonomiczne w działaniu lampy CFL. Wśród wielu propozycji takich produktów przygotowanych przez nasz growshop, znajdziesz m.in. specjalistyczne żarówki CFL o gwincie E40, szyny do przesuwania oświetlenia wraz z osprzętem i odbłyśniki. Mamy lampy CFL odpowiednie dla wzrostu oraz kwitnienia roślin, o różnej mocy i różnej barwie światłą (zimne i ciepłe), dzięki którym można stworzyć odpowiednie warunki do prawidłowego wzrostu roślin i obfitych plonów w uprawach pod dachem, w pomieszczeniach zamkniętych, odciętych od naturalnych źródeł światła. Prezentowane żarówki charakteryzują się energooszczędnością, emisją małych ilości ciepła i długą żywotnością. W naszej ofercie znajdziesz lampy CFL o różnej mocy i różnej barwie emitowanego światła, dzięki czemu łatwiej dopasujesz je do konkretnych warunków i rodzajów upraw.


Lampy i żarówki CFL – wsparcie roślin zimą

Proponowana przez nas lampa CFL to idealne rozwiązanie do uprawy roślin w niesprzyjających okolicznościach. Dzięki nim możliwe będzie osiąganie sukcesów nawet zimą, kiedy dostęp do naturalnego światła jest ograniczony. Jest to szczególnie trudne zwłaszcza dla delikatnych sadzonek, które mogą w tym okresie marnieć. Aby zapewnić im optymalne warunki, warto zainwestować w akcesoria do doświetlania. Można je stosować zarówno w domowych szklarniach, jak i w uprawie na parapecie czy półce.

W naszej ofercie znajdą coś dla siebie zarówno profesjonalni hodowcy, którzy chcą utrzymać w dobrej kondycji swoje sadzonki, jak i amatorzy pragnący cały rok cieszyć się pięknem zdrowych liści i łodyg. Żarówka CFL to wygodne rozwiązanie dla wszystkich pasjonatów. Może służyć jako główne lub dodatkowe źródło światła. Cena proponowanych w sklepie internetowym produktów jest przystępna, dzięki czemu zaopatrzysz się w liczbę niezbędną do utrzymania przy życiu nawet dużej kolekcji liczącej wiele okazów.

Dowiedz się więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel