INTEGRA BOOST - saszetki regulujące wilgoć

( ilość produktów: 24 )

Regulatory wilgotności Integra Boost to specjalne produkty, które pomagają kontrolować poziom wilgotności w różnych warunkach. Istnieją trzy kategorie regulatorów wilgotności Integra Boost:

  1. Regulatory wilgotności Integra Boost o stałym poziomie wilgotności - dostępne w różnych poziomach wilgotności,  55% oraz 62%. Te regulatory służą do utrzymywania stałego poziomu wilgotności w zamkniętych pomieszczeniach lub pojemnikach, takich jak słoiki czy pojemniki na żywność. Są one idealne do przechowywania suszonych ziół, kwiatów czy tytoniu.

  2. Integra Boost Terpene to produkt służący do utrzymania właściwego poziomu wilgotności i aromatu suszonych kwiatów. Jest to specjalny regulator wilgotności, który zawiera naturalne terpeny, czyli aromatyczne związki chemiczne występujące roślinach.

    Integra Boost Terpene zapewnia optymalne warunki do przechowywania kwiatów / owoców, utrzymując wilgotność na stałym poziomie i jednocześnie dodając aromatu, co pozytywnie wpływa na jakość i smak suszu.

    W odróżnieniu od standardowych regulatorów wilgotności, Integra Boost Terpene nie tylko kontroluje wilgotność, ale również dodaje naturalny aromat suszowi lub kwiatom, co pomaga zachować ich pierwotny smak i zapach. Dzięki temu susz pozostaje świeży i aromatyczny przez dłuższy czas.

Regulatory wilgotności Integra Boost są łatwe w użyciu i zapewniają niezawodną kontrolę wilgotności. Są one nie tylko wygodne, ale również pomagają zachować jakość i świeżość przechowywanych produktów.

Integra BOOST™ to bezpieczne, proste i skuteczne rozwiązanie do tworzenia zrównoważonego środowiska dla suszu roślinnego.
Regulatory pomagają utrzymać stałą wilgotność w przetrzymywanym pojemniku. Co więcej, ten produkt poprawi kolor i aromat Twojej rośliny.
Integra Boost nie zmienia smaku ani aromatu. Dostępne w wielu różnych rozmiarach i przy dwóch różnych poziomach wilgotności względnej,
dzięki czemu konserwacja suszu nigdy wcześniej nie była łatwiejsza. 

Integra prowadzi badania od ponad 25 lat, wykonuje niekończące się eksperymenty i niezliczone testy jakości - na potrzeby tworzenia rozwiązań kontrolujących wilgotność, które są w 99% biodegradowalne, nietoksyczne, wolne od soli i zgodne z FDA.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel