INTEGRA BOOST

( ilość produktów: 22 )

Integra BOOST™ to bezpieczne, proste i skuteczne rozwiązanie do tworzenia zrównoważonego środowiska dla suszu roślinnego.
Regulatory pomagają utrzymać stałą wilgotność w przetrzymywanym pojemniku. Co więcej, ten produkt poprawi kolor i aromat Twojej rośliny.
Integra Boost nie zmienia smaku ani aromatu. Dostępne w wielu różnych rozmiarach i przy dwóch różnych poziomach wilgotności względnej,
dzięki czemu konserwacja suszu nigdy wcześniej nie była łatwiejsza. 

Integra prowadzi badania od ponad 25 lat, wykonuje niekończące się eksperymenty i niezliczone testy jakości - na potrzeby tworzenia rozwiązań kontrolujących wilgotność, które są w 99% biodegradowalne, nietoksyczne, wolne od soli i zgodne z FDA.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel