Mikoryza

( ilość produktów: 21 )

Czym jest mikoryza, wartościowy dodatek na ukorzenianie się sadzonek

Mikoryza (mycorrhiza) to zjawisko, polegające na współżyciu korzeni roślin z grzybami. Dzięki zastosowaniu mikoryzy rośliny będą miały lepszy dostęp do wody i rozpuszczonych w niej soli mineralnych oraz do substancji regulujących wzrost. Pozwolą roślinie stworzyć zdrowy system korzeniowy

Oprócz tego, że dostępna w naszym asortymencie uniwersalna mikoryza w proszku i płunie pozwala roślinie na pozyskiwanie większej ilości niezbędnych składników odżywczych, jej zastosowanie przekłada się też na wzmocnienie wytrzymałości roślin oraz podwyższenie poziomu ich atrakcyjności i dorodności. Środki ten jest bardzo prosty w użytkowaniu i umożliwia rezygnację lub znaczne ograniczenie ilości nawozów wykorzystywanych w ramach całego cyklu uprawy.

Wysokiej jakości mikoryza w proszku lub w płynie, doglebowa lub do podawania z wodą

 

Jeśli więc zależy Ci na kondycji hodowanych roślin, warto zdecydować się na użycie uniwersalnej mikoryzy w proszku (niezwykle wydajna Top Crop Micro Vita lub BAC Funky Fungi) lub w płynie (np. Plant Success Orca Liquid), dzięki której zmniejsza się ryzyko występowania chorób i negatywnego wpływu rozmaitych szkodników czy patogenów. Aby cieszyć się najlepszymi rezultatami, postaw na sprawdzone produkty, które proponuje nasz growshop. W ofercie zakupisz środki jedynie od sprawdzonych i cenionych w branży producentów, więc masz pewność, że wybierasz produkty, które są w pełni bezpieczne dla Twoich roślin i mają na nie korzystny wpływ.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel