Nawozy I Podłoża

( ilość produktów: 1306 )

Gleba stanowi dla upraw źródło wody oraz wartości odżywczych, więc warto zadbać jej o odpowiedni stan, a co za tym idzie – warunki hodowli. Przydatne pod tym względem są odżywki do uprawy roślin, które pozwalają na bezpieczny i bujny rozwój, a ponadto zwiększają ich zdolności regeneracyjne i odporność. Produkty te dostarczają też niezbędnych składników odżywczych, co przekłada się na kondycję, zdrowie i wygląd odmian ogrodowych.

Szeroka oferta wysokiej jakości odżywek do uprawy roślin

Nasz growshop proponuje najróżniejsze środki, takie jak na przykład nawóz do wzrostu i kwitnienia, który wydobywa z roślin to, co najpiękniejsze oraz zwiększa ich wytrzymałość. Mając na uwadze rozmaite potrzeby klientów, zapewniamy dostęp do szerokiej bazy wielorakich odżywek do uprawy. W sprzedaży dostępne są preparaty uniwersalne, a także nawozy do wzrostu i kwitnienia przeznaczone dla konkretnych gatunków. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi produktami, których wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjnymi cenami.Dowiedz się więcej
Co oznacza Skrót NPK na nawozach?
Niejednokrotnie na pewno spotkaliście się w sklepie ogrodniczym z workami nawozów oznaczonych seriami numerów, takimi jak 10-10-10, 20-20-20, czy 10-8-10. Zapewne zastanawialiście się, co się nimi oznacza?
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel