Podłoża z wełny mineralnej GRODAN

( ilość produktów: 18 )

Grodan podłoża dla roślin z wełny mineralnej - kostki, maty i tace do wysiewu oraz klonowania wykonane z wełny mineralnej

Grodan oferuje podłoża mineralne w postaci kostek, mat oraz tac do wysiewu z wełny mineralnej dla roślin. Jest to producent nowej generacji podłoży uprawowych oraz rozwiązań dla producentów warzyw pod osłonami, którzy chcą uzyskać wysoki plon, jakość i ekologiczny produkt, szczególnie polecane do upraw hydroponicznych.

Najbardziej znanym produktem firmy jest kostka Grodan Delta Rockwool, która stanowi podstawę kontrolowanej uprawy zdrowych roślin. Kostki te charakteryzują się jednolitą gęstością, elastycznością i sztywnością, co zapewnia równomierne rozprowadzanie wody, środków odżywczych oraz stały poziom wartości pH. Dzięki temu uzyskuje się jednolitą, wysoką jakość uprawy.

 

Dla growerów zajmujących się klonowaniem roślin przydatne mogą być tace z wełny mineralnej GRODAN, dostępne w opcjach 77szt lub 150 sztuk. Wełna mineralna dla roślin to podłoże stosowane głównie w uprawach hydroponicznych, cechujące się bardzo dobrą zdolnością do utrzymywania wody. Sadzonki, przygotowane w wełnie mineralnej, można łatwo przesadzić do każdego rodzaju podłoża - gleby, kokosu czy granulatu ceramicznego (np. Plagron Euro Pebbles).

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel