Oświetlenie

( ilość produktów: 30 )

Oświetlenie do klonowania i ukorzeniania roślin

Jeśli chcemy, by nasze rośliny rozwijały się jak najlepiej, powinniśmy zapewnić im do tego optymalne warunki. Oprócz odpowiedniego nawodnienia i podłoża, warto zadbać także o środowisko do rozwoju, a co za tym idzie - profesjonalne oświetlenie. Szczególnie ważne jest ono w przypadku klonowania i ukorzeniania roślin, zapewnia im bowiem zdrowy start, warunki idealne do wzrostu czy kwitnienia oraz przyspiesza czas uprawy.

Kiedy stosować dodatkowe oświetlenie?

Przy uprawie roślin wewnątrz pomieszczeń, specjalistyczne sztuczne oświetlenie będzie niezastąpione podczas ciemniejszych miesięcy w roku. Żarówki do oświetlenia roślin, tak jak całe zestawy oświetleniowe, zapewniają naszym roślinom światło dostosowane do ich potrzeb, wspomagające wzrost oraz poprawiające ich kondycję. Sterylizują rośliny, zabijając grzyby i bakterie. W naszej ofercie znajdziecie też żarówki, które pomogą początkującym rozpocząć swoją przygodę z uprawą roślin, mamy też dużo pozycji skierowanych do profesjonalistów. Zapewniamy fachowe oświetlenie do roślin w korzystnej cenie, gwarantując niską temperaturę pracy i w przypadku zdecydowanej większości produktów - energooszczędność. Rodzaj światła można dobrać do indywidualnych potrzeb każdej rośliny, w zależności od fazy rozwoju: ukorzeniania, klonowania, wzrostu, czy kwitnienia. Nasze produkty odznaczają się długą żywotnością, wysoką odpornością na uszkodzenia oraz jakością. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel