Mierniki Bluelab

( ilość produktów: 19 )

Bluelab to doświadczony producent sprzętu pomiarowego, specjalizujący się w produkcji wysokiej klasy mierników pH i EC. W asortymencie sklepu Growtent znajdziecie Państwo szeroki wybór produktów tej firmy. Wśród nich znajdują się kieszonkowe, elektroniczne mierniki pH i EC, do pomiaru kwasowości i przewodności elektrolitycznej podłoża w uprawach roślin. Oferujemy również monitory do ciągłego pomiaru pH, EC i temperatury roztworów do podlewania upraw. Instalowany w zbiorniku upraw hydroponicznych monitor firmy Bluelab zapewni optymalne właściwości roztworu odżywczego. Obok kompletnych urządzeń pomiarowych dysponujemy również wymiennymi elektrodami do nich. Elektrody Bluelab muszą być przechowywane w bezpośrednim kontakcie z płynem KCl.

Mierniki Bluelab - zmierz w łatwy sposób wartości swojej gleby i roztworów

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę mierników od renomowanej firmy Bluelab, znanej ze swojej precyzji i niezawodności. Od mierników pH po konduktometry, nasz asortyment został starannie dobrany, aby sprostać różnym potrzebom pomiarowym w ogrodnictwie, akwarystyce i wszędzie indziej tam gdzie jest potrzeba. 

Monitory kontrolujące i Combo Metry od Bluelab - automatyzacja uprawy roślin

W ofercie naszego sklepu dostępne są również monitory kontrolujące i combo metery od firmy Bluelab. Te zaawansowane urządzenia są zaprojektowane specjalnie do monitorowania różnych parametrów roztworów odżywczych w ogrodnictwie. Dzięki nim, hodowcy mogą precyzyjnie kontrolować warunki uprawy, co przekłada się na zdrowsze rośliny i wyższe plony.

Pompy dozujące od Bluelab - automatyzacja procesu nawożenia

Jeśli chodzi o automatyzację procesu nawożenia, oferujemy pompy dozujące od Bluelab. Te urządzenia precyzyjnie dozują składniki odżywcze do roślin, co pozwala na osiągnięcie optymalnych warunków wzrostu. Dzięki nim można zaoszczędzić czas i zminimalizować ryzyko błędów.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel