Szyny przesuwne do lamp i oświetlenia

( ilość produktów: 4 )

Oświetlenie na szynie znajduje co raz szersze zastosowanie w profesjonalnych uprawach roślin. Dzięki wysokiej funkcjonalności szyny pozwalają na zmniejszenie się kosztów upraw. Systemy przesuwne doświetlenia są bardzo proste w montażu i można z nich konstruować rozwiązania dostosowane do własnych potrzeb.

Aspekty techniczne szyn oświetleniowych

Aluminiowe listwy utrzymujące oświetlenie montuje się przy pomocy blaszek i śrub mocujących. Pojedyncze szyny można łączyć w szersze konstrukcje, co pozwala na stworzenie dowolnej konstrukcji oświetleniowej. Dodatkowe wagoniki i kompletne systemy przesuwne umożliwiają przemieszczanie sprzętu oświetleniowego w dwóch kierunkach. Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom można zmieniać kąt padania światła i w ten sposób wpływać na tempo wzrostu roślin.

 

Zastosowanie systemów przesuwnych

Oferowane przez nas szyny będą współpracować z każdego rodzaju oświetleniem. Są bardzo proste w użyciu, wystarczy zawiesić za pomocą uchwytów nasze oświetlenie - lampę lub odbłyśnik. Wszystkie akcesoria można kupować w osobno i tworzyć z nich własne, oryginalne systemy do oświetlania roślin. 

 

Dlaczego warto stosować szyny i lampy przesuwne?

Zastosowanie tych elementów pozwala na precyzyjne ustawianie strumienia światła w określonym kierunku i pod pożądanym kątem w zależności od potrzeb roślin na danym etapie rozwoju. Szyny i lampy przesuwne zapewniają solidne i trwałe mocowanie, a przy tym poruszają się płynnie i sprawnie. Dzięki nim możliwe jest optymalne, efektywne, czyli łączące wydajność z ekonomicznością posługiwanie się oświetleniem. Jego korzystne rozłożenie zgodnie z oczekiwaniami hodowcy ułatwia osiągnięcie dużych zbiorów.

 

Przyjmuje się, że prawidłowe wykorzystanie tego rodzaju rozwiązań może przekładać się na plony większe nawet o 20% niż w przypadku użycia standardowych systemów oświetleniowych. Wynika to m.in. z możliwości emitowania promieniowania z bliższej odległości. W ten sposób szyny i lampy przesuwne skutecznie dostarczają roślinom dużą ilość światła, a przed przypaleniem zabezpiecza ciągłe poruszanie się konstrukcji. Jeśli chcesz korzystać z możliwości, jakie dają te elementy, sprawdź naszą ofertę i zamów wybrane produkty!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel