Szyny Przesuwne Oświetlenia

( ilość produktów: 4 )

Oświetlenie na szynie znajduje co raz szersze zastosowanie w profesjonalnych uprawach roślin. Dzięki wysokiej funkcjonalności szyny pozwalają na zmniejszenie się kosztów upraw. Systemy przesuwne doświetlenia są bardzo proste w montażu i można z nich konstruować rozwiązania dostosowane do własnych potrzeb.

Aspekty techniczne szyn oświetleniowych

Aluminiowe listwy utrzymujące oświetlenie montuje się przy pomocy blaszek i śrub mocujących. Pojedyncze szyny można łączyć w szersze konstrukcje, co pozwala na stworzenie dowolnej konstrukcji oświetleniowej. Dodatkowe wagoniki i kompletne systemy przesuwne umożliwiają przemieszczanie sprzętu oświetleniowego w dwóch kierunkach. Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom można zmieniać kąt padania światła i w ten sposób wpływać na tempo wzrostu roślin.

Zastosowanie systemów przesuwnych

Oferowane przez nas szyny będą współpracować z każdego rodzaju oświetleniem. Są bardzo proste w użyciu, wystarczy zawiesić za pomocą uchwytów nasze oświetlenie - lampę lub odbłyśnik. Wszystkie akcesoria można kupować w osobno i tworzyć z nich własne, oryginalne systemy do oświetlania roślin. 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixel