Kable, przewody i przedłużacze

( ilość produktów: 29 )

W tej kategorii można znaleźć produkty, które są niezbędne do bezpiecznego i efektywnego przesyłania energii elektrycznej w Twoim ogrodzie lub growboxie. Oferujemy szeroką gamę kabli i przewodów o różnych długościach i specyfikacjach, a także przedłużacze, które pozwolą na elastyczne rozmieszczenie urządzeń elektrycznych w przestrzeni uprawy.

Przedłużacze do growboxa i pomieszczeń uprawowych

Przedłużacze podczas hodowli roślin są kluczowe dla zasilania urządzeń takich jak lampy czy wentylatory. Ułatwiają elastyczne rozmieszczenie sprzętu, zapewniając bezpieczne i niezawodne połączenia elektryczne. Dostępne z różną ilością gniazdek oraz długością, pozwalają na dopasowanie układu i ilości urządzeń do indywidualnych potrzeb ogrodnika.

Przedłużacze z uziemieniem i bezpiecznikiem

W naszym sklepie oferujemy przedłużacze z uziemieniem, które są niezbędne do bezpiecznego dostarczania energii elektrycznej do Twoich urządzeń. Te wysokiej jakości przedłużacze charakteryzują się solidną konstrukcją i zapewniają ochronę przed potencjalnymi zagrożeniami elektrycznymi. Dostępne w różnych długościach, nasze przedłużacze z uziemieniem są idealne do różnych zastosowań, zarówno w pomieszczeniach uprawowych, jak i innych obszarach, gdzie niezbędne jest bezpieczne i niezawodne zasilanie.

Kabel sieciowy cięty na metry do indywidualnych potrzeb 

Oferujemy kabel sieciowy trzy żyłowy cięty na metry, co pozwala na dostosowanie długości kabla do indywidualnych potrzeb. Idealny do zastosowania w różnych konfiguracjach growboxów i ogrodów, umożliwiając łatwe podłączenie urządzeń elektrycznych w dowolnym miejscu.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel