Nawozy Hesi

( ilość produktów: 53 )

Od samego początku wysoka jakość jest główną cechą nawozów i suplementów roślinnych Hesi. Cenne składniki, takie jak aminokwasy, enzymy i cukier roślinny zamieniają każdy produkt w prawdziwe "źródło zdrowia" dla roślin. Intensywne badania nad tajemnicami metabolizmu doprowadziły HESI do opracowania optymalnych mieszanek na każdą fazę życia rośliny. Rezultatem jest przemyślana gama nawozów do uniwersalnego użytku, zamiast nawozów dla każdego rodzaju rośliny osobno! Dodatkowe składniki odżywcze działają jak balsam, zwiększając energię roślin. Dzięki temu uprawa roślin domowych i ogrodowych staje się czystą przyjemnością.

Podział nawozów Hesi

  • Hesi Boosters-Boostery pomagają w szybkim wystartowaniu mikroflory. Oczyszczają podłoże oraz zwiększają metabolizm roślin.
  • Hesi Soil-Uprawa roślin w glebie różni się od uprawy roślin w systemach hydroponicznych pod wieloma względami. Gleba dłużej zatrzymuje wodę i składniki odżywcze, oraz wzbogaca niewykorzystane substancje. Dlatego nawóz Hesi jest wolny od zbędnych substancji i bogaty w organiczny nawóz.
  • Hesi COCO-Podłoże kokosowe jest używane zarówno w systemach doniczkowych jak i wodnych, jest neutralne oraz zawiera różne minerały m. in. wapń. Nawozy Hesi Coco są do tego odpowiednio dostosowane.
  • Hesi HYDRO-Nawozy Hesi Hydro dostarczają do wody wszystkie potrzebne składniki odżywcze w odpowiednim stężeniu, dzięki czemu wszystkie składniki mogą zostać natychmiast wchłonięte przez korzenie.

Produkty z kategorii nawozy Hesi

Wszystkie produkty są mieszane, napełniane i pakowane w fabryce w Kerkrade (Holandia), zanim zostaną wysłane bezpośrednio do klientów. Krótkie okresy przechowywania, numerowanie partii, metoda "first-in-first-out" i kod EAN-13 są oczywistością. Hesi to prężnie rozwijająca się międzynarodowa firma o globalnym zasięgu obejmująca Europę, Amerykę, Azję i Amerykę Południową, z osobistym i przyziemnym podejściem. Satysfakcja i zadowolenie klienta są ich priorytetem!Dowiedz się więcej
Co oznacza Skrót NPK na nawozach?
Niejednokrotnie na pewno spotkaliście się w sklepie ogrodniczym z workami nawozów oznaczonych seriami numerów, takimi jak 10-10-10, 20-20-20, czy 10-8-10. Zapewne zastanawialiście się, co się nimi oznacza?
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel