Hesi Phosphorus Plus

( ilość produktów: 4 )

Hesi Phosphorus Plus - stymulator i wzmacniacz kwitnienia 

Hesi Phosphorus Plus to specjalistyczny nawóz PK (fosforowo-potasowy), przeznaczony do intensyfikacji procesu kwitnienia roślin. Jest niezbędny w środkowej i późniejszej fazie kwitnienia, wspierając rośliny w produkcji kwiatów.

Co to jest Hesi Phosphorus Plus? Fosfor i potas dla roślin

Phosphorus Plus to nawóz, który dostarcza roślinom wysokie stężenia fosforu i potasu, kluczowych składników odżywczych w fazie kwitnienia. Fosfor jest budulcem DNA, a potas kontroluje transport wody i składników odżywczych, a także wpływa na fotosyntezę.

Dlaczego warto używać Hesi Phosphorus Plus?

Użycie Hesi Phosphorus Plus jest kluczowe, gdy rośliny wchodzą w intensywną fazę kwitnienia. Zwiększa to zdolność roślin do tworzenia i utrzymania kwiatów, zapewniając obfitsze i zdrowsze kwitnienie. Ponadto, nawóz ten wspiera rośliny w efektywnym wykorzystaniu energii i składników odżywczych.

Jak stosować Hesi Phosphorus Plus? Dawkowanie i użycie

Nawóz należy stosować w połączeniu z Hesi Bloom Complex, zaczynając od środka fazy kwitnienia lub gdy kwitnienie wydaje się osłabione. Zalecana dawka to 25 ml na 10 litrów wody, stosowane razem z Bloom Complex.

Hesi Phosphorus Plus wartość NPK:

NPK tego nawozu wynosi 7-5, co oznacza, że zawiera wysokie stężenia fosforu (P) i potasu (K), niezbędne do wspierania kwitnienia roślin w kluczowych momentach ich rozwoju.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel