Hesi Hydro Bloom

( ilość produktów: 3 )

Hesi Hydro Bloom - nawóz do hydroponiki na fazę kwitnienia 

Hesi Hydro Bloom to kompletny jednoskładnikowy nawóz zaprojektowany specjalnie dla systemów hydroponicznych, zapewniający roślinom wszystkie niezbędne składniki odżywcze potrzebne do obfitego i zdrowego kwitnienia.

Co to jest Hesi Hydro Bloom?

Hesi Hydro Bloom to kompleksowy nawóz do hydroponiki, który dostarcza roślinom pełnego spektrum składników odżywczych, niezbędnych w fazie kwitnienia. Jest odpowiedni dla różnych systemów hydroponicznych, gdzie podłoże jest wykorzystywane tylko do utrzymania korzeni.

Dlaczego warto używać Hesi Hydro Bloom? 

Nawóz ten jest szczególnie ważny w hydroponice, ponieważ wszystkie składniki odżywcze są dostarczane przez wodę. Hesi Hydro Bloom zawiera witaminy i inne dodatki, które wspierają rozwój mikrobiologicznej warstwy w podłożu, co zwiększa zdolność substratu do zatrzymywania wody i składników odżywczych oraz chroni przed szkodliwymi mikroorganizmami.

Jak stosować Hesi Hydro Bloom? Dawkowanie i użycie

  • Zalecana dawka to 50 ml nawozu na 10 litrów wody.
  • Wartość pH roztworu należy dostosować przy użyciu regulatorów pH, aby osiągnąć idealne warunki dla fazy kwitnienia, tj. EC w zakresie 1,6-2,2 mS/cm i pH między 5,8 a 6,2.

Wartość NPK w Hesi Hydro Bloom:

NPK tego nawozu to 3-4-5, co oznacza, że zawiera zbilansowane proporcje azotu, fosforu i potasu, które są kluczowe dla zdrowego kwitnienia roślin. Ponadto, zawiera on magnez, wapń, siarczany oraz chelatowane mikroelementy wraz z witaminami i aminokwasami, wspierając kompleksowo rośliny w fazie kwitnienia.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel