Hesi SuperVit

( ilość produktów: 4 )

Hesi SuperVit - stymulator wzrostu i kwitnienia

Hesi SuperVit to wysoce skoncentrowany bio-stymulator dla roślin, zawierający 25 różnych witamin, aminokwasów i innych niezbędnych substancji. Dzięki zaledwie kilku kroplom tego "magicznego eliksiru" rośliny zyskują poprawę poziomu energii, wzmacniają swoją witalność i oporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne. SuperVit przyspiesza metabolizm rośliny, ułatwiając absorpcję i przetwarzanie składników odżywczych.

Co to jest Hesi SuperVit? Skoncentrowana mieszanka witamin i aminokwasów dla roślin

Hesi SuperVit to bio-stymulator wzrostu roślin, który dostarcza gotowe bloki budulcowe, umożliwiające roślinie pominięcie niektórych kroków wewnętrznego metabolizmu. Dzięki temu roślina oszczędza czas i energię, które mogą być wykorzystane do lepszego rozwoju. Substancje te są również stymulatorami wzrostu dla mikroorganizmów w substracie, tworząc silne sieci między rośliną, substratem i mikroorganizmami w nim zawartymi.

Dlaczego warto używać Hesi SuperVit?

Używanie Hesi SuperVit to gwarancja poprawy ogólnej kondycji rośliny, jej szybszego wzrostu i lepszego kwitnienia. Produkt ten jest efektywny dla wszystkich rodzajów roślin i doskonały dla każdej metody uprawy, od gleby po hydroponikę. Jest to wszechstronny dodatek wspierający zdrowie i wydajność roślin w każdym etapie ich życia.

Jak stosować Hesi SuperVit? Dawkowanie i użycie

  • SuperVit należy stosować przy każdym podlewaniu lub oprysku.
  • Zalecana dawka to 1 kropla na każde 4,5 litra wody, a 2 krople na każde 4,5-9 litrów wody.
  • 1 ml produktu wystarcza do przygotowania aż do 65 litrów roztworu.

Hesi SuperVit wartość NPK:

SuperVit nie jest nawozem NPK, a bio-stymulatorem zawierającym witaminy i aminokwasy, dlatego nie posiada określonego stosunku NPK. Jego działanie skupia się na poprawie metabolizmu roślin i wspieraniu zdrowego wzrostu, a nie bezpośrednim dostarczaniu składników pokarmowych NPK.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel