Hesi ClonFix

( ilość produktów: 2 )

Hesi ClonFix - ukorzeniacz w żelu 

Hesi ClonFix to wysokoskuteczny hormon ukorzeniający w żelowej formie, przeznaczony do szybkiego ukorzeniania sadzonek. ClonFix zawiera syntetyczny hormon ukorzeniający, działający podobnie do naturalnych hormonów roślinnych.

Co to jest Hesi ClonFix? Hormon wzrostu korzeni

Hesi ClonFix to preparat na bazie hormonu ukorzeniającego, który przyspiesza proces tworzenia nowych korzeni w sadzonkach. Hormon ten działa na zasadzie stymulacji szybkiego rozwoju korzeni, dzięki czemu sadzonki łatwiej adaptują się do nowego środowiska.

Dlaczego warto używać ClonFix? Preparat do ukorzeniania 

Używanie ClonFix pozwala na znaczne przyspieszenie procesu ukorzeniania, co jest szczególnie ważne w szybkim rozmnażaniu roślin. Żelowa forma preparatu zapewnia łatwą aplikację i efektywną absorpcję przez sadzonki, co przekłada się na lepsze wyniki i wyższą skuteczność ukorzeniania.

Jak używać Hesi ClonFix? Dawkowanie i użycie

Aby skutecznie zastosować ClonFix, należy umieścić niewielką ilość produktu w oddzielnym pojemniku, a następnie zanurzyć sadzonki na głębokość od 3 do 5 mm. Należy unikać nadmiernego stosowania hormonu, gdyż może to spowolnić rozwój nowych korzeni. Po zanurzeniu, sadzonki należy umieścić w wybranym medium uprawowym.

Hesi ClonFix - preparat do klonowania 

Ten wyspecjalizowany środek ma na celu zapewnienie ochrony i wsparcia młodym roślinom w krytycznej fazie klonowania.

Dzięki swoim właściwościom, Hesi Clonfix skutecznie pobudza młode rośliny do szybkiego i mocnego rozwijania korzeni. Jednocześnie chroni delikatne miejsca nacięć przed potencjalnymi zagrożeniami. Jest to idealny wybór dla ogrodników, którzy pragną zapewnić swoim klonom najlepsze warunki do rozwoju i gwarancję zdrowego ukorzenienia.

Hesi ClonFix wartość NPK:

Produkt ten skupia się głównie na dostarczaniu hormonu ukorzeniającego, a nie na dostarczaniu składników odżywczych typu NPK.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel