Hesi PK 13-14

( ilość produktów: 4 )

Hesi PK 13-14 - wzmacniacz kwitnienia do hydro i kokosa

Hesi PK 13-14 to wyspecjalizowany nawóz, który odgrywa kluczową rolę w fazie kwitnienia roślin. Jego formuła, bogata w fosfor i potas, zapewnia roślinom niezbędne składniki odżywcze, które są kluczowe dla energii, rozwoju DNA i transportu składników odżywczych, co przekłada się na bujne i zdrowe kwitnienie.

Co to jest Hesi PK 13-14? Nawóz na poprawę kwitnienia do upraw hydroponicznych i na podłożu kokosowym 

Hesi PK 13-14 to koncentrat fosforu (P) i potasu (K), zaprojektowany, aby wspierać rośliny w intensywnej fazie kwitnienia. Zawarte w nim składniki odżywcze są kluczowe dla syntezowania energii i materiału genetycznego, co jest niezbędne dla zdrowego i obfitego kwitnienia.

Dlaczego warto używać Hesi PK 13-14? Zwiększa produkcję kwiatostanów 

Użycie Hesi PK 13-14 w fazie kwitnienia znacząco zwiększa wydajność roślin, dostarczając im fosforu i potasu w optymalnych proporcjach. Te dwa elementy są niezbędne dla wzrostu kwiatów, budowy DNA i efektywnego transportu wody i składników odżywczych w roślinie. Stosowanie tego produktu zwiększa ilość i jakość kwiatów, a także wspiera ogólny rozwój rośliny.

Jak stosować Hesi PK 13-14? Dawkowanie i użycie

  • Zalecane dawkowanie wynosi od 2,5 do 15 ml na 10 litrów wody.
  • Stopniowo zwiększaj dawkę, zaczynając od drugiej połowy fazy kwitnienia.
  • W przypadku upraw hydroponicznych, używaj tylko wody przez ostatni tydzień przed zbiorami.

Hesi PK 13-14 wartość NPK:

Nawóz Hesi PK 13-14 ma formułę NPK 9-7, co zapewnia wysokie stężenie fosforu i potasu, niezbędnych do wsparcia roślin w fazie kwitnienia. Ten specjalistyczny skład zapewnia roślinom odpowiednią dawkę tych kluczowych składników odżywczych, maksymalizując ich wydajność i jakość kwiatów.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel