Hesi Root Complex

( ilość produktów: 5 )

Hesi Root Complex - Stymulator wzrostu korzeni

Hesi Root Complex to produkt stworzony, by wspierać młode rośliny na początku ich drogi życiowej. Pomaga w sytuacjach stresowych, ułatwiając życie ogrodnikom. Dzięki Root Complex, młode rośliny szybko i skutecznie przyswajają składniki odżywcze, co przekłada się na mocne korzenie i grube łodygi. Im lepiej rozwinięte są drogi transportowe w roślinie, tym więcej może ona przyswoić.

Co to jest Hesi Root Complex? Przywraca kondycje słabych roślin

Hesi Root Complex to kompleksowy stymulator wzrostu korzeni, który przyczynia się do szybkiego rozwoju nieukorzenionych sadzonek, zapewnia mocne korzenie i grube łodygi. Działa również jako pierwsza pomoc dla osłabionych roślin, wspierając ich regenerację i adaptację do nowych warunków.

Dlaczego warto używać Hesi Root Complex?

Korzystanie z Hesi Root Complex jest kluczowe dla zdrowia i witalności roślin. Produkt ten łagodzi stres roślin, na przykład spowodowany zmianą lokalizacji czy przesadzaniem, pomagając im szybko dostosować się do nowych warunków. Root Complex zapewnia optymalną dystrybucję składników między systemem korzeniowym a liśćmi, co prowadzi do zrównoważonego wzrostu i szybkiego działania systemu obronnego roślin.

Jak stosować Hesi Root Complex? Dawkowanie i użycie

Zalecane stosowanie to 50 ml na 10 litrów wody (5:1). Przy długotrwałym i częstym użyciu zaleca się stosowanie połowy dawki. Można go stosować w połączeniu z nawozami i innymi boosterami.

Hesi Root Complex wartość NPK:

Hesi Root Complex posiada zbilansowaną formułę NPK, która jest dostosowana do potrzeb młodych roślin w początkowych etapach ich rozwoju, koncentrując się na wspieraniu wzrostu korzeni. Dokładne wartości NPK nie są podane, jednak składniki zawarte w produkcie są optymalnie dobrane do potrzeb roślin w fazie zakorzeniania i młodego wzrostu.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel