Hesi Boost

( ilość produktów: 5 )

Hesi Boost - stymulator kwitnienia i owocowania

Hesi Boost to wysoko skuteczny stymulator kwitnienia, zaprojektowany z myślą o pomocy roślinom w przejściu z fazy wzrostu do fazy kwitnienia. Zawiera bogactwo naturalnych cukrów, minerałów, enzymów oraz kwasów owocowych pochodzących z ekstraktów roślinnych i owocowych, które intensywnie wpływają na proces kwitnienia.

Co to jest Hesi Boost? Akcelerator kwitnienia

Hesi Boost to nawóz, który przyspiesza i wzmacnia kwitnienie. Jest używany jako katalizator, zachęcając rośliny do rozpoczęcia i podtrzymywania intensywnej fazy kwitnienia. Jest szczególnie skuteczny w produkcji plonów o wysokiej zawartości cukru.

Dlaczego warto używać Hesi Boost? 

Stosowanie Hesi Boost jest kluczowe dla uzyskania obfitego kwitnienia i zdrowych owoców. Regularne używanie tego produktu zapewnia wzrost gęstości liści i poprawia ogólny stan roślin, prowadząc do lepszej kondycji i większej wydajności plonów.

Jak stosować Hesi Boost? Dawkowanie i użycie

Zalecane stosowanie to 2 ml na 1 l wody do podlewania oraz 1-2 ml na 1 litr wody do oprysków liściowych. Hesi Boost należy używać regularnie wraz z innymi nawozami i boosterami przez całą fazę kwitnienia.

Hesi Boost NPK:

Wartość NPK w Hesi Boost wynosi 0-1-1, co oznacza, że produkt jest bogaty w fosfor i potas, składniki kluczowe w wsparciu procesu kwitnienia i rozwoju owoców.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel