Hesi TNT Complex

( ilość produktów: 4 )

Hesi TNT Complex - nawóz do gleby do wzrostu

Hesi TNT Complex to kompleksowy nawóz NPK, zaprojektowany dla zapewnienia silnego wzrostu roślin w uprawach na glebie oraz podłożach kokosowych. Jego zbilansowana formuła zawiera wszystkie niezbędne makroelementy i mikroelementy, wzbogacone o cenne substancje życiowe, wspierające zdrowy rozwój roślin.

Co to jest Hesi TNT Complex? Nawóz na fazę wzrostu do gleby/kokosu 

Hesi TNT Complex to nawóz NPK (3-2-3), który dostarcza roślinom pełnego spektrum składników odżywczych potrzebnych do wybuchowego wzrostu. Większość azotu w tym kompleksie jest organiczna, co przekłada się na niską zawartość soli i niską wartość EC, czyniąc go idealnym dla długotrwałego stosowania.

Dlaczego warto używać Hesi TNT Complex? Wspomaga metabolizm i fotosyntezę 

Stosowanie Hesi TNT Complex jest kluczowe dla zapewnienia roślinom zrównoważonego wzrostu, szczególnie w przypadku długotrwałej uprawy w mniejszych pojemnikach. Dzięki niskiej wartości EC, nawóz ten jest delikatny dla roślin, a znajdujące się w nawozie substancje efektywnie wspierają metabolizm i fotosyntezę.

Jak stosować Hesi TNT Complex? Dawkowanie i użycie

  • Zalecane dawkowanie wynosi 50 ml na 10 litrów wody.
  • Dla bardzo młodych siewek lub sadzonek, lub przy ciągłym stosowaniu przez dłuższy okres, zaleca się stosowanie połowy dawki.

Hesi TNT Complex wartość NPK:

  • NPK: 3-2-3, zawierający wszystkie makroelementy i śladowe składniki odżywcze.
  • Wzbogacony o cenne substancje życiowe, wspomagające zdrowy i bujny wzrost roślin.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel