Hesi Bloom Complex

( ilość produktów: 4 )

Hesi Bloom Complex - kompletny nawóz do gleby na fazę kwitnienia

Hesi Bloom Complex to kompletny nawóz NPK, który zapewnia roślinom wszystkie niezbędne makro- i mikroelementy w okresie kwitnienia. Dzięki dodatkowym witaminom i aminokwasom, rośliny otrzymują dodatkowy zastrzyk energii, który przekłada się na spektakularne plony.

Co to jest Hesi Bloom Complex?

Hesi Bloom Complex to nawóz przeznaczony do intensyfikacji fazy kwitnienia roślin. Zawiera kompleksowy zestaw składników odżywczych, w tym makro- i mikroelementy, a także witaminy i aminokwasy, które wzbogacają glebę i wspierają zdrowy rozwój roślin.

Dlaczego warto używać Hesi Bloom Complex?

Stosowanie Hesi Bloom Complex jest kluczowe dla zapewnienia roślinom optymalnych warunków do kwitnienia. Nawóz ten zapewnia kompleksową reorganizację metabolizmu rośliny, niezbędną do zmiany z fazy wzrostu na kwitnienie. Dodatkowo, nawóz reguluje pH, co pomaga w utrzymaniu optymalnych wartości pH i jest kluczowe dla rozwoju roślin oraz sprzyja zdrowemu środowisku korzeniowemu.

Jak stosować Hesi Bloom Complex? Dawkowanie i użycie

Zalecana dawka wynosi 50 ml na 10 litrów wody. Należy stosować go regularnie w całym okresie kwitnienia, zgodnie z potrzebami roślin. Jest idealny zarówno do użytku domowego, jak i ogrodowego, a także na tarasach.

Hesi Bloom Complex wartość NPK:

NPK Hesi Bloom wynosi 3-3-4, co oznacza, że zawiera równomierne proporcje azotu (N), fosforu (P) i potasu (K), kluczowych składników wspierających kwitnienie roślin.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel