Hesi Coco

( ilość produktów: 4 )

Hesi Coco - kompletny nawóz do kokosu 

Hesi Coco to kompletny nawóz mineralny, który dostarcza roślinom wszystkich niezbędnych makroelementów, dodatkowo wzbogacony o wapń, magnez oraz inne składniki. Uzupełniony o istotne witaminy i aminokwasy, Hesi Coco jest idealnym rozwiązaniem dla uprawy roślin na substratach kokosowych.

Co to jest Hesi Coco? Nawóz do kokosu na faze wzrostu i kwitnienia

Hesi Coco to specjalnie zaprojektowany nawóz do stosowania w mediach kokosowych, zarówno w podłożu kokosowym, jak i ziemi zawierającej kokosa. Podłoże kokosowe nie zawiera za dużo wartości odżywczych dla roślin, dlatego ważne jest, aby zapewnić je roślinom korzystając z nawozu do tego przeznaczonych. 

Dlaczego warto używać Hesi Coco? Rewitalizacja podłoża kokosowego

Stosowanie Hesi Coco jest niezbędne, ponieważ medium kokosowe samo w sobie nie zawiera żadnych składników odżywczych, co wymaga stałego nawożenia. Skład Hesi Coco jest specjalnie dostosowany do potrzeb roślin kwitnących w tym medium, zapewniając im optymalne warunki do wzrostu i kwitnienia, jednocześnie rewitalizując podłoże. 

Jak stosować Hesi Coco? Dawkowanie i użycie

Zalecane dawkowanie Hesi Coco to 50 ml na 10 litrów wody (5:1). Należy stosować nawóz przy każdym podlewaniu. Po dodaniu nawozu do wody należy sprawdzić i w razie potrzeby skorygować pH. Idealne warunki podczas fazy kwitnienia to pH: 5,8 - 6,2, choć rośliny tolerują pewne wahania.

Hesi Coco wartość NPK:

Hesi Coco ma formułę NPK 3-4-5, co oznacza, że zawiera odpowiednią równowagę azotu (N), fosforu (P) i potasu (K), co jest kluczowe dla zdrowego wzrostu i kwitnienia roślin. Dodatkowo wzbogacone o wapń i magnez oraz śladowe składniki, Hesi Coco zapewnia kompleksową żywność dla roślin uprawianych w kokosie.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel