Hesi Hydro Growth

( ilość produktów: 3 )

Hesi Hydro Growth - nawóz do hydroponiki na fazę wzrostu 

Hesi Hydro Growth to specjalistyczny nawóz przeznaczony do stosowania w systemach hydroponicznych, zapewniający roślinom niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach. Jest idealny dla młodych roślin, które na początku mogą mieć trudności z przyswajaniem składników odżywczych ze względu na ograniczony system korzeniowy. 

Co to jest Hesi Hydro Growth? Nawóz hydroponiczny

Hesi Hydro Growth to jednoskładnikowy nawóz hydroponiczny, który jest łatwy w użyciu i oferuje roślinom wszystkie niezbędne składniki odżywcze od samego początku ich wzrostu. Zawiera witaminy, aminokwasy oraz wszystkie potrzebne elementy w formie chelatowanej, co zapewnia szybką i efektywną absorpcję składników przez rośliny.

Dlaczego warto używać Hesi Hydro Growth? 

Używanie Hesi Hydro Growth gwarantuje młodym roślinom w systemach hydroponicznych optymalne warunki do szybkiego wzrostu i rozwoju. Dzięki składnikom takim jak witaminy i aminokwasy, nawóz ten przyspiesza tworzenie zdrowego mikrofilmu na substracie, co jest kluczowe dla rozwinięcia silnego systemu korzeniowego i ożywienia substratów.

Jak stosować Hesi Hydro Growth? Dawkowanie i użycie

Nawóz Hesi Hydro Growth należy stosować w dawce 50 ml na 10 litrów wody (5:1). Wartości EC nie powinny przekraczać maksymalnie 1,5 mS/cm, a pH powinno utrzymywać się w przedziale 5,8 - 6,2. W zależności od jakości wody, wartości te mogą się różnić, ale nadal powinny pozostać w akceptowalnym zakresie.

Hesi Hydro Growth wartość NPK:

Hesi Hydro Growth jest nawozem NPK o składzie 3-2-4, zawierającym dodatkowo wtórne składniki odżywcze, chelatowane mikroelementy oraz dodatkowo witaminy i aminokwasy. Jest to kompletny nawóz zapewniający roślinom wszystko, czego potrzebują dla zdrowego i dynamicznego wzrostu w środowisku hydroponicznym.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel