Grow The Jungle - produkowane w Hiszpanii lampy LED do roślin

( ilość produktów: 24 )

The Jungle LED - wysokiej jakości lampy do uprawy roślin 

Grow The Jungle to marka nowej technologii lamp LED do uprawy roślin. Lampy uprawowe The Jungle oparte są na diodach Samsung i Osram o niezwykle wysokiej wydajności µM/J. Cicha praca, produkcja w Hiszpanii, duża efektywność i unikalny design sprawiają, że lampy te są jednymi z najlepszych opcji na rynku! Dzięki pełnemu spektrum światła nadają się do oświetlenia roślin zarówno na etapie wegetacji jak i kwitnienia. Ich zastosowanie pozwala na stworzenie optymalnych warunków świetlnych do rozwoju gatunków uprawianych w pomieszczeniach zamkniętych. Producent zaprojektował różne rozmiary lamp tak aby można było zastosować The Jungle zarówno w mniejszych jak w większych boksach. 

Misją The Jungle było wygenerowanie spektrum światła tak kompletnego, jak to tylko możliwe, osiągającego wartość CRI > 95,5 za pomocą jakościowych diod LED Samsunga i Osram. Z tego powodu sprzęt LED JUNGLE gwarantuje roślinom niesamowity rozwój.

Lampy Grow The Jungle – najwyższej jakości panele led do growboxa

Jedną z licznych zalet oferowanych przez nasz growshop lamp Grow The Jungle jest nienagrzewanie się. Dzięki temu są bezpieczne w użytkowaniu i można je łatwo schować nawet w ciasnych przestrzeniach, bez potrzeby dodatkowego dostosowywania wentylacji. Byłoby to natomiast niezbędne w przypadku innego rodzaju żarówek, które się mocno nagrzewają. Ponieważ sprzedajemy różne wersje mocy, każdy znajdzie u nas odpowiedni model dla siebie bez względu na to, czy ma być przeznaczony do małych, czy większych hodowli.

 

Zalety lamp Grow The Jungle

Proponowane w tej kategorii lampy Grow The Jungle są wykonane w technologii LED, dlatego gwarantują wysoką wydajność i zarazem oszczędność działania. Nawet przy dużej mocy pobierają stosunkowo niewiele energii, a do tego są wyjątkowo trwałe – ich żywotność może wynosić aż do 60 000 godzin! Z tego względu doskonale spisują się w użytkowaniu ciągłym, jako oświetlenie stałe, pracujące w trybie całodobowym.

To bardzo uniwersalny produkt o szerokim zastosowaniu, polecany w szczególności profesjonalnym hodowcom, którzy poszukują rozwiązań z górnej półki. Właśnie do takich należą lampy Grow The Jungle, słusznie uznawane obecnie za jedne z najlepszych w swojej kategorii. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w ofercie modelami z opcją ściemniania lub bez! Growtent.pl - importer i dystrybutor marki Grow The Jungle.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel