Grow The Jungle

( ilość produktów: 19 )

The Jungle LED - wysokiej jakości lampy do uprawy roślin 

Grow The Jungle to nowa marka nowej technologii lamp LED do uprawy roślin. Lampy The Jungle oparte są na diodach Samsung i Osram o niezwykle wysokiej wydajności µM/J. Cicha praca, produkcja w Hiszpanii, duża efektywność i unikalny design sprawiają, że lampy te są jednymi z najlepszych opcji na rynku! Szczególnie dobrze nadają się w celu zapewnienia oświetlenia roślinom na etapie wegetacji i kwitnienia. Ich zastosowanie pozwala na stworzenie optymalnych warunków świetlnych do rozwoju gatunków uprawianych w pomieszczeniach zamkniętych.

Misją The Jungle było wygenerowanie spektrum światła tak kompletnego, jak to tylko możliwe, osiągającego wartość CRI > 95,5
za pomocą jakościowych diod LED Samsunga i Osram. Z tego powodu sprzęt LED JUNGLE gwarantuje roślinom niesamowity rozwój .

Lampy Grow The Jungle – oświetlenie najwyższej jakości

Jedną z licznych zalet oferowanych przez nasz growshop lamp Grow The Jungle jest nienagrzewanie się. Dzięki temu są bezpieczne w użytkowaniu i można je łatwo schować nawet w ciasnych przestrzeniach, bez potrzeby dodatkowego dostosowywania wentylacji. Byłoby to natomiast niezbędne w przypadku innego rodzaju żarówek, które się mocno nagrzewają. Ponieważ sprzedajemy różne wersje mocy, każdy znajdzie u nas odpowiedni model dla siebie bez względu na to, czy ma być przeznaczony do małych, czy większych hodowli.

 

Zalety lamp Grow The Jungle

Proponowane w tej kategorii lampy Grow The Jungle są wykonane w technologii LED, dlatego gwarantują wysoką wydajność i zarazem oszczędność działania. Nawet przy dużej mocy pobierają stosunkowo niewiele energii, a do tego są wyjątkowo trwałe – ich żywotność może wynosić aż do 60 000 godzin! Z tego względu doskonale spisują się w użytkowaniu ciągłym, jako oświetlenie stałe, pracujące w trybie całodobowym.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixel