Świetlówki T5 do uprawy roślin

( ilość produktów: 10 )

O zastosowaniu alternatywnych sztucznych źródeł światła w rolnictwie mówi się coraz częściej, przy czym rodzaj zastosowanego oświetlenia ma tutaj kluczowe znaczenie. Ilość i jakość dostarczanego światła musi być bowiem dostosowana w taki sposób, aby możliwe było nadzorowanie uprawy roślin na każdym etapie ich rozwoju.

Ekonomiczne lampy do roślin

Oferujemy takie systemy oświetleniowe, dzięki którym możliwe jest osiągnięcie bardzo dobrych efektów kiełkowania, wzrostu czy kwitnienia w stosunkowo krótkim czasie. Nasze lampy to gwarancja racjonalnego poboru energii bez strat związanych z jej niewłaściwym rozpraszaniem. Lampy dostępne w naszej ofercie charakteryzują się długą żywotnością, co czyni je rozwiązaniem w pełni ekonomicznym. Rekomendowane są zarówno do namiotów uprawowych, małych przydomowych szklarni, jak i upraw wielkopowierzchniowych. Mogą stanowić jedyne źródło światła albo formę uzupełniająca dla światła naturalnego. Nasze lampy to zabezpieczenie ciągłości wegetacji oraz gwarancja zawsze udanych plonów. Oferujemy lampy o różnej mocy i spektrum barw, co pozwala dobrać lampę odpowiednią dla potrzeb konkretnych gatunków. Innym kryterium wyboru może być też faza wzrostu, która wymaga wsparcia światłem o określonej barwie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel