Nawozy WOMA

( ilość produktów: 14 )

Firma Woma, z siedzibą w Holandii, jest specjalistą w dziedzinie produkcji nawozów od 2011 roku. Wytworzyli oni gamę produktów, które są łatwe w użyciu i dostarczają roślinom kluczowe składniki odżywcze. Ich wieloletnie badania doprowadziły do stworzenia nawozów, które nie tylko są silnie skoncentrowane, ale przede wszystkim oferują najwyższą jakość. Używając nawozów Woma, możesz oczekiwać zdrowych roślin i, co za tym idzie, obfitych plonów. Dzięki Woma, możesz łatwo zapewnić roślinom niezbędne składniki odżywcze dla ich optymalnego rozwoju.

Woma oferuje linię produktów o nazwie Woma 1-2-3, składającą się z trzech nawzajem uzupełniających się składników. Basic Nutrition Nr 1 to podstawowy, kompleksowy nawóz w formie proszku. Root Stimulator Nr 2 to jeden z najskuteczniejszych stymulatorów ukorzeniania dostępnych na rynku. Booster Nr 3, z kolei, pobudza kwitnienie i zwiększa plony.

Producent stworzył klarowną tabelę dozowania produktów, zgodnie z zasadą "keep it simple". Ponad to zaimplementowano formułę pH perfect, co eliminuje potrzebę mierzenia pH roztworu lub stosowania regulatorów kwasowości. Oznacza to, że pH przygotowanej pożywki jest odpowiednie i stabilne, co zapewnia optymalne wchłanianie składników odżywczych przez rośliny. Wskazane jest jednak zaopatrzenie się w miernik EC, służący do mierzenia poziomu zasolenia roztworu. Jeśli chodzi o stosowanie nawozów Woma, zalecane jest użycie wody z kranu, która została odstana przez 24 godziny. Woda służąca do rozcieńczania nawozów powinna mieć EC równy 0.4. Na początek dodajemy do niej Root Stimulator Nr 2 lub Booster Nr 3, w ilościach podanych w tabeli dozowania, zgodnie z tygodniem wzrostu lub kwitnienia roślin. Następnie dodajemy podstawowy nawóz, czyli Basic Nutrition Nr 1, tak aby osiągnąć poziom EC wskazany w tabeli. Tak przygotowaną pożywką podlewamy rośliny.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel