Zestawy na doniczkach materiałowych FlexiPot

( ilość produktów: 9 )

System AutoPot FlexiPot - system nawadniania Autopot na bazie doniczek materiałowych FlexiPot

System AutoPot FlexiPot łączy w sobie energooszczędny, nie wymagający konserwacji, modułowy system z doniczkami tkaninowymi o wysokiej wydajności. FlexiPots są doskonałą alternatywą dla doniczek plastikowych, ponieważ stymulują wzrost roślin poprzez trenowanie struktury korzeni.

Gdy końcówki korzeni sięgają porowatej strony FlexiPot, są one "przycinane powietrzem" - powstrzymywane przed dalszym rozszerzaniem się przez powietrze na zewnątrz. Następnie rozwijają się wtórne korzenie, tworząc włóknistą strukturę korzeni o znacznie lepszym wchłanianiu wilgoci i składników odżywczych. W ten sposób wyeliminowane jest również krążenie korzeni, co umożliwia produkcję większych roślin z mniejszych doniczek.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel