Nawozy GHE / T.A. Terra Aquatica

( ilość produktów: 75 )

Sklep Growtent to miejsce, w którym znajdziecie Państwo bogaty wybór preparatów wspomagających uprawę roślin, czołowych producentów na rynku nawozów i odżywek. Wśród dostępnych w naszej ofercie preparatów, posiadamy szeroki wachlarz produktów firmy General Hydroponics.

 

Produkty stosowane do upraw hydroponicznych

 

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo zarówno produkty stosowane do upraw hydroponicznych, jak i stałych podłożach z włókna kokosowego, czy ziemi. Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą produktów T.A. Terra Aquatica (kiedyś GHE), dostępnych w asortymencie naszego sklepu oraz zakupu odżywek bazowych na fazę wzrostu oraz fazę kwitnienia, nawozów mineralnych oraz preparatów chroniących rośliny przez chorobami i owadami

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixel