Nawozy GHE / T.A. Terra Aquatica

( ilość produktów: 76 )

Zapewniając doskonałe wyniki zarówno w ogrodach glebowych, jak i hydroponicznych, składniki odżywcze General Hydroponic zapewniają całkowite odżywienie jako pokarm roślinny na bazie minerałów. Ponieważ brakuje im gleby, systemy hydroponiczne polegają na pożywce, aby zapewnić niezbędne składniki, których potrzebują rośliny. W przeciwieństwie do większości powszechnie dostępnych pokarmów roślinnych, nawozy hydroponiczne muszą zawierać całe spektrum niezbędnych pierwiastków. To sprawia, że ​​są solidnym i kompletnym źródłem składników odżywczych, odpowiednim dla wszystkich ogrodów. Firma General Hydroponics istnieje od 45 lat i wciąż opracowuje nowe produkty, aby zaspokoić wszystkie potrzeby swoich klientów. Mając tak duże doświadczenie wiedzą dokładnie, czego potrzebują Twoje rośliny i kiedy tego potrzebują

Produkty z kategorii Nawozy GHE / T.A. Terra Aquatica

Nawozy Flora Series od General Hydroponics:

Seria Flora to 3-częściowy system składników odżywczych na bazie hydroponicznej. Ponad 40 lat temu naukowcy z General Hydroponics pracowali bardzo ciężko, aby zapewnić nam spójny i precyzyjny sposób karmienia naszych roślin w każdej fazie wzrostu. Po raz pierwszy sformułowany w 1976 roku, Flora Series jest oryginalnym 3-częściowym systemem odżywczym na bazie hydroponicznej, składającym się z FloraGro, FloraBloom i FloraMicro.

Nawozy FloraDuo od General Hydroponics:

FloraDuo to łatwy w użyciu dwuskładnikowy nawóz. Przy zaledwie dwóch butelkach można uzyskać szeroką gamę różnych mieszanek składników odżywczych, aby zaspokoić potrzeby wszystkich roślin na każdym etapie, od sadzonki po zbiory. Proporcje składników odżywczych dostosowują się podczas mieszania różnych ilości A i B, dostosowując w ten sposób mieszanki składników odżywczych do potrzeb roślin. FloraDuo może być stosowany do wszystkich roślin w hydroponice, gotowych mieszanek glebowych, mieszanek kokosowych i gleb ogrodniczych.

Inne nawozy z General Hydroponics:

Oprócz FloraDuo i Flora Series, General Hydroponics oferuje Państwu regulatory poziomu pH, stymulatory wzrostu, stymulatory kwitnienia, środki ukorzeniające oraz TriParts (zestawy zawierające 3 produkty, dzięki czemu nie trzeba kupować ich osobno w wyższej cenie). Znajdziesz u nas również produkty, które pomogą Ci w łatwy sposób oczyścić Twój system hydroponiczny, odżywki, które dostarczają roślinom określonych składników (pierwiastków), jeśli ich potrzebują i wiele więcej.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel