Zestawy MH

( ilość produktów: 5 )

Podejmując się uprawy indoor w growboxach, musimy zapewnić rosnących w niej roślinach sztuczne oświetlenie będące ekwiwalentem światła słonecznego, do którego nie będą miały dostępu. Growerzy często decydują się na systemy oświetlenia wykorzystujące lampy HPS, jako jednego z najbardziej wydajnych źródeł światła sztucznego.

 

Najlepsze zestawy MH

 

Światło żarówek sodowych, zapewnia szybki przyrost roślin podczas okresu wegetacyjnego jednak nie spełnia wszystkich wymogów dla oświetlenia w sferze kwitnienia. Do niej najczęściej wykorzystuje się emitujące światło białe, lampy MH. Sprawia to, że te dwa typy żarówek, często stosowane są zamiennie. Jednak nie wszystkie lampy MH mogą pracować z zasilaczami, na które współpracują z lampami HPS. Dlatego wychodząc na przecie Państwa potrzebom, przygotowaliśmy specjalne zestawy zawierające lampy HPS i MH, z dedykowanymi im balastami i odbłyśnikami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel