Growboxy Secret Jardin

( ilość produktów: 65 )

Jednymi z głównych produktów oferowanych przez nasz growshop są growboxy. W tej kategorii proponujemy produkty marki Secret Jardin. To profesjonalne konstrukcje umożliwiające uprawę roślin we wnętrzu pomieszczenia. Są tworzone po to, żeby zapewnić optymalne warunki do rozwoju i ułatwić uzyskanie maksymalnych plonów. Przewidziano w nich możliwość montażu wszystkich niezbędnych w hodowli urządzeń i akcesoriów, począwszy od oświetlenia poprzez donice, skończywszy na systemie nawadniającym. Twórcy zadbali także o odpowiednią wentylację.

Wysokiej jakości growboxy do uprawy indoor

Szczegółowo przemyślany projekt sprawia, że każdy growbox Secret Jardin spełnia wymagania hodowlane. Ponadto wszystkie konstrukcje są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na wytrzymałość, dzięki czemu przez wiele lat możesz z powodzeniem zakończyć wiele różnych upraw. Sprzedajemy growboxy w różnych rozmiarach, co pozwala na dopasowanie danego modelu ściśle pod kątem wielkości hodowli. Wybierz i zamów już teraz jeden z modeli!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel