Doniczki foliowe - tańsza alternatywa dla klasycznych doniczek plastikowych

( ilość produktów: 17 )

Oferowane w tej kategorii naszego sklepu doniczki foliowe mają zastosowanie produkcyjne – wykorzystuje się je w celu reprodukcji i przechowywania sadzonek do momentu wykiełkowania. Cieszą się szczególnie dużą popularnością w przypadku upraw prowadzonych na szeroką skalę, które obejmują dziesiątki czy setki nasion. W odróżnieniu od wielu innych produktów ze swojej kategorii można z powodzeniem posługiwać się nimi zarówno na dworze, jak i w pomieszczeniach zamkniętych. W naszym sklepie dostępne są egzemplarze o różnej pojemności, m.in. 5 l, dlatego z łatwością dobierzesz model spełniający Twoje wymagania. Wysoka jakość i atrakcyjna cena sprawiają, że doniczka foliowa jest zdecydowanie warta polecenia.

Zalety produkcyjnych doniczek foliowych

Ważnym powodem, dla którego hodowcy sięgają po produkty oferowane przez nasz sklep w tej kategorii, jest minimalizacja negatywnych skutków, jakie dla rośliny wiążą się z przesadzaniem. Aby nie dopuścić do nadmiernego stresu w tym momencie, który może być mocno szkodliwy dla rozwoju każdego gatunku, zaleca się właśnie doniczki produkcyjne foliowe.

Doniczki foliowe w dobrych cenach

Z kolei możliwość przechowywania jedna obok drugiej pozwala na oszczędność miejsca i usprawnienie uprawy. Doniczka foliowa jest też przyjazna dla systemu korzeniowego, który ma odpowiednie warunki do rozwoju, a materiał wykonania jest odporny na rozerwania. Kolejna zaleta, czyli uniwersalność zastosowania, polega zaś na tym, że może być używana również w hodowlach pod osłonami. Przejrzyj tę kategorię, wybierz pojemność dla siebie, np. 5 l, sprawdź dostępne ceny i skorzystaj z oferty przygotowanej przez nasz growshop!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel