Trymery

( ilość produktów: 11 )

Sklep Growtent oferuje swoim klientom wsparcie na każdym etapie uprawy roślin – od sadzenia, przez ich rozrost, aż po zbiory – w postaci najwyższej jakości produktów ją usprawniających. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnych rozmiarów growtenty wraz z ich pełnym wyposażeniem, systemami nawadniającymi, oświetleniem i wentylacją oraz urządzeń pomocnych przy zbiorach upraw i ich późniejszym przechowywaniu.

 

Trymery ręczne i automatyczne

 

Dysponujemy między innymi trymerami – urządzeniami służącymi od oczyszczania z liści ściętych kwiatostanów. Sprzedajemy zarówno trymery ręczne, jak i automatyczne urządzenia oczyszczające, przydatne przy dużych uprawach. Wykorzystanie w pracy trymera znacząco skróci czas, koniecznej obróbki zbiorów. Zachęcam serdecznie do zakupów online i odwiedzenia naszego warszawskiego sklepu stacjonarnego.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel