Doniczki produkcyjne

( ilość produktów: 70 )

Doniczki produkcyjne – zastosowanie

Doniczki produkcyjne są niezastąpione, jeśli chcesz rozpocząć uprawę bardzo wielu roślin ozdobnych, warzyw i ziół. Przeznaczone są do wysiewu nasion oraz późniejszego rozsadu roślin. Dzięki różnym kształtom, rozmiarom i różnej pojemności doniczek, jesteśmy w stanie stworzyć warunki idealne do rozwoju czy ukorzenienia dla każdej sadzonki. Niezależnie od wielkości przeznaczonej na rośliny przestrzeni, każdy będzie w stanie dobrać doniczki produkcyjne w rozmiarze odpowiadającym swoim potrzebom i warunkom uprawy.

Zalety doniczek produkcyjnych

Nasze doniczki pomagają utrzymać optymalną dla rozwoju rośliny wilgotność podłoża, odprowadzając nadmiar wody poprzez otwory w dnie. Wszystkie doniczki, które posiadamy w ofercie, wykonane są w Polsce (z regranulatu polipropylenu nadającego się do recyklingu) i we Włoszech. Są odporne na wilgoć, pękanie i odkształcenia. Są wykonane z plastiku, co sprawia, że są lekkie i poręczne, ale gwarantują solidne zabezpieczenie dla roślin, także w okresie niższych temperatur i przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Uniemożliwiają również dostęp promieni słonecznych do korzeni.

Choć trudno wskazywać na ich walory dekoracyjne, doniczki produkcyjne powinny zapewniać wygodę użytkowania zarówno profesjonalistom, jak i hobbystom, a przede wszystkim - stwarzać dogodne warunki rozwoju dla sadzonek. 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixel