Miarki / dozowniki

( ilość produktów: 14 )

W kategorii "Miarki" znajdą Państwo szeroką gamę miarek przeznaczonych do różnych zastosowań ogrodniczych. Oferujemy różnorodność miarek, począwszy od najmniejszych, aż po większe wiadra i pipety o różnej pojemności. Nasze miarki są idealne do dokładnego odmierzania wody, nawozów czy innych płynów, co jest kluczowe dla utrzymania zdrowia i wzrostu roślin.

Sterylne pipety akrylowe z miarką do precyzyjnego odmierzania płynów 

Nasze pipety akrylowe są dostępne w różnych pojemnościach, od 2ml do 50ml, co umożliwia precyzyjne dozowanie płynów. Wykonane z wysokiej jakości akrylu, są trwałe i łatwe w użyciu. Dzięki klarowności akrylu, użytkownik może łatwo zobaczyć zawartość pipety, co ułatwia dokładne odmierzanie.

Miarki i dozowniki do nawozów - dla łatwego dawkowania 

Oferujemy szeroki zakres miarek plastikowych o pojemnościach od 30ml, przez 1-2l, aż do nawet 5L. Nasze miarki plastikowe są wytrzymałe, łatwe do czyszczenia i posiadają wyraźne oznaczenia, co umożliwia precyzyjne odmierzanie. Są one idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują dokładnych i niezawodnych narzędzi do odmierzania w swoich projektach ogrodniczych.

Strzykawka do odmierzania płynów i nawozów

W naszym sklepie oferujemy strzykawkę tłokową doskonale sprawdzającą się do precyzyjnego dawkowania płynów. Dzięki solidnej konstrukcji i łatwo czytelnym skalom, użytkownicy mogą łatwo odmierzyć dokładną ilość płynu potrzebną dla swoich roślin. Strzykawka tłokowa jest prosta w użyciu, a jej dokładność sprawia, że jest to niezbędne narzędzie dla każdego, kto chce precyzyjnie kontrolować nawadnianie i dokarmianie swoich roślin. Bez względu na to, czy potrzebujesz odmierzyć nawóz, pestycyd, czy inną substancję, nasza strzykawka tłokowa zapewni Ci niezbędną precyzję i łatwość obsługi.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel