Lumatek

( ilość produktów: 8 )

Zajmujesz się uprawą indoor i poszukujesz efektywnych źródeł światła dla Twoich roślin? Skorzystaj z naszej oferty zestawów LED Lumatek. To doskonałe lampy, uzupełniające spektrum światła dziennego, wydłużające czas naświetlania, a dzięki zróżnicowaniu mocy znajdujące zastosowanie w uprawach amatorskich i profesjonalnych.

Lumatek – profesjonalne lampy LED do roślin

Postęp w dziedzinie oświetlenia LED, a konkretnie w zakresie wzrostu mocy ledowych źródeł światła, sprawił, że wyparły one z rynku lampy halogenowe i zajmują też miejsce opraw świetlówkowych. Lampy LED to ogromna oszczędność energii przy zachowaniu jednakowego strumienia świetlnego i najszersze spektrum widma spośród wszystkich dostępnych źródeł światła.

Najwydajniejsza  lampy Lumatek to modele ZEUS - 600W 2.9 lub 1000w. Model 600W 2.9 z 2021 roku to najlepszy wybór do większych powierzchni, jedna sztuka oświetla powierzhnię do 150x150cm w podstawie. Stawkę zamykają oprawy Lumatek Attis 200W LED FULL SPECTRUM o pokryciu 0,64 m2 (0,8x0,8 m), oraz Lumatek Attis 300W LED FULL SPECTRUM o pokryciu 1,0 m2, które są najbardziej budżetową wersją oświetlenia tej marki.

Ogromną przewagę lamp opartych na źródłach LED stanowi najwyższy współczynnik równomierności oświetlenia i szerokości spektrum, dzięki zastosowaniu w jednej oprawie różnych diod LED firmy Osram i Lumileds firmy Philips. Dzięki temu oprawy Lumatek sprawdzają się na każdym etapie rozwoju roślin – od wzrostu sadzonek przez kwitnienie aż po zbiór.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel