Pułapki na owady i szkodniki

( ilość produktów: 6 )

Łatwe w instalacji pułapki na owady i szkodniki w uprawie oraz ogrodzie

W naszej ofercie znajdziesz pułapki lepowe, które są skutecznym rozwiązaniem w walce z owadami i szkodnikami w twoim ogrodzie czy uprawie. Te proste w użyciu pułapki są pokryte specjalnym klejem, który zatrzymuje i neutralizuje intruzów, takich jak mszyce, muchy czy ziemiórki. Są one idealne dla tych, którzy szukają ekologicznej i bezpiecznej metody kontroli szkodników.

Pułapki lepowe do growboxa i namiota uprawowego - skuteczna i tania eliminacja owadów

W naszej ofercie znajdziesz pułapki lepowe idealnie dostosowane do zastosowania w growboxach i namiotach uprawowych. Te pułapki są skuteczną i bezpieczną metodą na eliminację owadów i szkodników, które mogą zaszkodzić Twojej hodowli roślin. Łatwe w użyciu, stanowią doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą kontrolować populację szkodników i owadów.

Jak pozbyć się ślimaków? Proste w użyciu pułapki na ślimaki 

W naszej ofercie znajdziesz pułapki na ślimaki, stanowiące efektywną i ekologiczną metodę na kontrolę tych szkodników w Twoim ogrodzie. Pułapki są łatwe w użyciu i bezpieczne dla innych organizmów oraz zwierząt domowych. Idealne dla tych, którzy chcą skutecznie zabezpieczyć swoje rośliny przed szkodliwym wpływem ślimaków, nie korzystając z chemikaliów.

Gdzie umieścić i zainstalować pułapkę na owady i szkodniki?

Gdzie umieścić i zainstalować pułapkę na owady? Pułapkę lepową najlepiej umieścić w miejscach, gdzie najczęściej pojawiają się szkodniki, takich jak na przykład blisko roślin, pod doniczkami czy na parapecie. Ważne jest, aby pułapka była dobrze widoczna dla owadów i łatwo dostępna dla nich.

Jak działają pułapki lepowe?

Pułapki lepkie działają na zasadzie przyklejania owadów do warstwy kleju. Owady są przyciągane do kleju przez zapach lub kolor pułapki. Po przyklejeniu do kleju owady nie mogą się uwolnić i umierają.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel