TrolMaster

( ilość produktów: 32 )

W tym dziale znajdziesz nowoczesny sprzęt oraz urządzenia pomiarowo-kontrolne marki Trolmaster. W bogatej gamie produktowej znajdują się m.in. generatory umożliwiające monitoring stężenia dwutlenku węgla. W ciągłej dystrybucji mamy również elektroniczne mierniki temperatury i wilgotności. Growshop to miejsce, gdzie w dobrej cenie kupisz także nowoczesne czujniki dymu, zalania, kontrolery klimatu i sterowniki oświetleniem. Większość modeli umożliwia użytkownikowi za pomocą bezpłatnej aplikacji na smartfona zdalny dostęp do wszystkich alertów i funkcji z dowolnego miejsca na świecie o każdej porze dnia i nocy.

TrolMaster - producent nowoczesnych urządzeń do upraw w growboxach

Amerykańska spółka jest znanym na świecie producentem zaawansowanych technologicznie urządzeń dedykowanych branży ogrodniczo-rolniczej. Oferowane kontrolery, sterowniki i mierniki to niezbędny sprzęt do upraw growboxowych, który zadowoli zarówno amatorów-hobbystów, jak i profesjonalne przedsiębiorstwa ogrodnicze. Zapraszamy do składania zamówień na wielofunkcyjne urządzenia TrolMaster.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel