TrolMaster

( ilość produktów: 32 )

W tym dziale znajdziesz nowoczesny sprzęt oraz urządzenia pomiarowo-kontrolne marki Trolmaster. W bogatej gamie produktowej znajdują się m.in. generatory umożliwiające monitoring stężenia dwutlenku węgla. W ciągłej dystrybucji mamy również elektroniczne mierniki temperatury i wilgotności. Growshop to miejsce, gdzie w dobrej cenie kupisz także nowoczesne czujniki dymu, zalania, kontrolery klimatu i sterowniki oświetleniem. Większość modeli umożliwia użytkownikowi za pomocą bezpłatnej aplikacji na smartfona zdalny dostęp do wszystkich alertów i funkcji z dowolnego miejsca na świecie o każdej porze dnia i nocy.

TrolMaster - producent nowoczesnych urządzeń do upraw w growboxach

Amerykańska spółka jest znanym na świecie producentem zaawansowanych technologicznie urządzeń dedykowanych branży ogrodniczo-rolniczej. Oferowane kontrolery, sterowniki i mierniki to niezbędny sprzęt do upraw growboxowych, który zadowoli zarówno amatorów-hobbystów, jak i profesjonalne przedsiębiorstwa ogrodnicze. Zapraszamy do składania zamówień na wielofunkcyjne urządzenia TrolMaster.

Kontrolery klimatu oraz sensory zalania i wilgotności - automatyzacja uprawy dzięki firmie TrolMaster

Kontrolery klimatu od TrolMaster to zaawansowane urządzenia zaprojektowane do precyzyjnego zarządzania warunkami atmosferycznymi w pomieszczeniach uprawowych i szklarniach. Działają one z różnego rodzaju sensorami od TrolMaster, co gwarantuje najwyższą dokładność pomiarów i pozwala hodowcom mieć pełną pewność co do warunków w ich uprawie. Oferują możliwość regulacji temperatury, wilgotności i poziomu CO2, wszystko w jednym, łatwo zarządzalnym systemie. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika oraz możliwościom zdalnego monitoringu przez aplikacje mobilne, kontrolery te są idealnym rozwiązaniem dla hodowców poszukujących niezawodnych i efektywnych metod kontroli środowiska upraw.

Mierniki CO2 firmy TrolMaster - dokładny pomiar i możliwość zdalnego zarządzania poziomem CO2

Mierniki CO2 od TrolMaster to zaawansowane urządzenia zapewniające dokładne i niezawodne pomiary stężenia dwutlenku węgla. Są one wyposażone w kalibrację na poziomie laboratoryjnym i możliwość zdalnego monitorowania za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Niektóre modele oferują również funkcje takie jak zapisywanie danych historycznych, alarmy i notyfikacje w przypadku przekroczenia ustalonych progów. Dzięki swojej precyzji i wszechstronności, mierniki CO2 od TrolMaster są idealnym wyborem dla tych, którzy potrzebują niezawodnych i dokładnych danych dotyczących jakości powietrza.

Stacje termostatyczne CO2 od TrolMaster - profesjonalne urządzenia do zarządzania systemami HVAC

Stacje termostatyczne od TrolMaster to kompletne rozwiązania do zarządzania temperaturą w różnych środowiskach. Zapewniają one precyzyjną kontrolę i są łatwe w obsłudze, dzięki czemu są idealne zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalnych hodowców.

Profesjonalne kontrolery od TrolMaster - łatwy pomiar i zarządzanie temperaturą, poziomem CO2, wilgotnością światłem oraz innymi wartościami 

Kontrolery klimatyzatorów oraz kontrolery CO2 i temperatury od TrolMaster to wszechstronne urządzenia służące do zarządzania różnymi aspektami mikroklimatu w pomieszczeniach uprawowych. Oferują one precyzyjne ustawienia i są kompatybilne z różnymi systemami, co czyni je idealnym wyborem dla tych, którzy szukają niezawodnych i elastycznych rozwiązań. Dodatkowo w ofercie TrolMaster znajdziesz kontrolery światła i kontrolery wilgotności, dzięki czemu możesz w łatwy sposób zautomatyzować swoją uprawę. 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel