Hesi Power Zyme

( ilość produktów: 5 )

Hesi PowerZyme - enzymy dla roślin regulujące podłoże, dzięki przekształcaniu martwej materii organicznej w cukry

Hesi PowerZyme to innowacyjny booster roślinny, którego głównym celem jest optymalizacja jakości podłoża roślin. Jego skład opiera się na ekstrakcie enzymów pochodzących z grzyba Trichoderma, co sprzyja zdrowemu rozwojowi systemu korzeniowego poprzez utrzymanie czystego i bogatego w mikroorganizmy środowiska.

Co to jest Hesi Power Zyme? Stymulator i stablizator podłoża

Hesi Power Zyme to zaawansowany dodatek do podłoża, który wykorzystuje enzymy z grzyba Trichoderma do rozkładu martwych części roślin. Działa jako naturalny agent, przyspieszający rozkład martwej materii i przekształcający ją w cukry, które są następnie wykorzystywane jako pokarm przez rośliny i mikroorganizmy.

Dlaczego warto używać Hesi Power Zyme?

Stosowanie Hesi Power Zyme jest kluczowe dla utrzymania zdrowego podłoża i zapewnienia roślinom optymalnych warunków do wzrostu. Przyczynia się do poprawy jakości środowiska korzeniowego, zwiększając dostępność tlenu i wspierając aktywność mikroorganizmów, co jest niezbędne dla zdrowego rozwoju roślin.

Jak stosować Hesi Power Zyme? Dawkowanie i użycie

  • Zalecane dawkowanie wynosi 20 ml na 10 litrów wody.
  • Stosuj regularnie przez cały cykl życia roślin, aby utrzymać czystość podłoża.

Wartość NPK w Hesi Power Zyme:

  • Hesi Power Zyme nie ma tradycyjnego składu NPK, ponieważ jest to produkt bazujący na enzymach.
  • Zawiera jednak ważne mikroelementy, takie jak Żelazo (Fe), Miedź (Cu), Cynk (Zn), Mangan (Mn), Bor (B), Molibden (Mo), Kobalt (Co) i Jod (I), które są kluczowe dla zdrowego rozwoju roślin.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel