Hesi OrchiVit

( ilość produktów: 2 )

Hesi OrchiVit - nawóz dla storczyków, orchidei i roślin ozdobnych

Hesi OrchiVit to kompletny nawóz, który jednocześnie pełni funkcję boostera. Stworzony z myślą o orkidach i innych ulubionych roślinach domowych, OrchiVit dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych, witamin i substancji stymulujących wzrost. To połączenie składników z nawozów TNT Complex, Root Complex i SuperVit, tworzy idealną mieszankę, by zapewnić roślinom najlepsze warunki do rozwoju.

Co to jest Hesi OrchiVit? Nawóz dla roślin domowych 

Hesi OrchiVit to specjalistyczny nawóz opracowany z myślą o delikatnych roślinach, który zawiera kombinację składników odżywczych, witamin i innych ważnych substancji. Jest to produkt, który łączy w sobie najlepsze cechy różnych produktów Hesi, stając się wszechstronnym rozwiązaniem dla tych delikatnych roślin.

Dlaczego warto używać Hesi OrchiVit?

OrchiVit zapewnia kompleksową opiekę nad roślinami, dostarczając nie tylko niezbędnych składników odżywczych, ale również witamin i aminokwasów, które są kluczowe dla zdrowia i witalności tych roślin. Jego formuła wspiera również rozwój symbiotycznych grzybów korzeniowych, które są ważne dla naturalnego procesu odżywiania roślin ozdobnych.

Jak stosować Hesi OrchiVit? Dawkowanie i użycie

Użycie Hesi Orchivit jest łatwe ale różni się w zależności od rośliny. Dlatego przed użyciem zapoznaj się z właściwościami swojej rośliny, pamiętając, żeby nie przekraczać liczby użyć. 

  • Dla roślin wolno rosnących: 1-2 ml na 1 litr wody.
  • Dla roślin szybko rosnących: 3-5 ml na 1 litr wody.
  • Do nawożenia liściowego: 1 ml na 1 litr wody.
  • Stosować 1-4 razy w miesiącu, z wyjątkiem okresu spoczynku roślin.

Hesi OrchiVit wartość NPK:

Nawóz Hesi OrchiVit ma formułę NPK 4-2-3, co zapewnia odpowiednią równowagę azotu, fosforu i potasu, niezbędną dla zdrowego wzrostu i kwitnienia roślin. Dodatkowo zawiera wtórne składniki odżywcze, chelatowane mikroelementy, witaminy, aminokwasy oraz cukry roślinne, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla zapewnienia kompleksowej opieki nad orchideamii i innymi roślinami domowymi.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel