PRE-MIX

( ilość produktów: 1 )

BioBizz Pre-Mix - suchy nawóz na wzrost i kwitnienie 

Biobizz Pre·Mix to wszechstronny, w pełni organiczny suchy nawóz zaprojektowany, aby dać Twoim roślinom solidny start i odżywić je przez cały okres wzrostu i kwitnienia. Ten wszechstronny produkt łączy w sobie różne organiczne nawozy, korzystne mikroorganizmy, grzyby i minerały, mając na celu maksymalizację zdrowia roślin, odporności na choroby i przyswajania składników odżywczych.

Co to jest BioBizz Pre-Mix? Nawóz regenerujący glebę

Pre·Mix to sucha mieszanka nawozów wykonana z wysokiej jakości składników organicznych. Jest ona wypełniona niezbędnymi składnikami odżywczymi, mikroelementami, grzybami i przyjaznymi bakteriami, tworząc wzbogacone środowisko glebowe dla Twoich roślin. Jego formuła jest zoptymalizowana, aby zwiększyć zarówno początkowy wzrost, jak i dalszy rozwój, co czyni go nawozem do przesadzania lub startowym.

Dlaczego warto używać Biobizz Pre-Mix?

Użycie Biobizz Pre·Mix to doskonały wybór dla ogrodników zainteresowanych rolnictwem ekologicznym, którzy chcą dać swoim roślinom bogaty start w składniki odżywcze. Zrównoważony stosunek NPK i szereg mikroorganizmów pomagają poprawić jakość gleby i stymulować życie mikrobiologiczne, zwiększając zdrowie roślin i zapewniając lepsze zbiory.

BioBizz Pre-mix dawkowanie i użycie:

Dla najlepszych efektów zaleca się zmieszanie Pre·Mix z ziemią do doniczek w stosunku około 5%. Zapewnia to roślinom optymalny poziom składników odżywczych od samego początku. Zawsze sprawdzaj konkretne instrukcje produktu, aby uzyskać najdokładniejsze wytyczne dotyczące dawkowania.

BioBizz Pre-mix wartość NPK:

Biobizz Pre·Mix ma stosunek NPK 3-3-5, zapewniając zrównoważoną kombinację azotu, fosforu i potasu, które są niezbędne dla ogólnego zdrowia roślin, rozwoju korzeni oraz produkcji owoców i kwiatów.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel