Najnowsze wpisy

Wykorzystanie wentylatorów kanałowych w uprawach roślin zielonych
Wykorzystanie wentylatorów kanałowych w uprawach roślin zielonychRośliny do swojego rozwoju potrzebują odpowiedniej ilości tlenu i dwutlenku węgla. O ile przy otwartych uprawach nie będzie z tym żadnego problemu, to w zamkniętych pomieszczeniach bez odpowiedniej wentylacji może być trudno zapewnić optymalne warunki.
Czytaj dalej
Wykorzystanie nawozów sztucznych w domowych uprawach roślin
Wykorzystanie nawozów sztucznych w domowych uprawach roślin

Bywa, że określenie nawozy sztuczne budzi wyłącznie skojarzenia z syntetycznymi środkami chemicznymi szkodliwymi dla środowiska. Jednak warto wiedzieć, że sztuczne nawozy mają niebagatelny wpływ na wzrost roślin oraz ich wygląd – dotyczy to również roślin doniczkowych ozdabiających wnętrza domów.


Czytaj dalej
Fotorelacja papryczek chilli vol.4
Fotorelacja papryczek chilli vol.4 Aktualizacja fotorelacji uprawy papryk chilli, część 4.
Czytaj dalej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Akceptuje
pixel