Najnowsze wpisy

Jak używać doniczek torfowych?
Jak używać doniczek torfowych?Doniczki torfowe świetna alternatywa dla tradycyjnie stosowanych pojemniczków wykorzystywanych do wysiewu nasion i tworzenia rozsad roślin.
Czytaj dalej
Jak działa spłuczka AQUAvalve w systemie Autopot
Jak działa spłuczka AQUAvalve w systemie AutopotArtykuł objaśnia sposób działania oraz mozliwości wykorzystania spłuczki / pływaka AQUAvalve z systemu Autopot
Czytaj dalej
Fotorelacja papryczek chilli vol.3
Fotorelacja papryczek chilli vol.3 Aktualizacja fotorelacji uprawy papryk chilli, część 3.
Czytaj dalej
Co oznacza Skrót NPK na nawozach?
Co oznacza Skrót NPK na nawozach?Niejednokrotnie na pewno spotkaliście się w sklepie ogrodniczym z workami nawozów oznaczonych seriami numerów, takimi jak 10-10-10, 20-20-20, czy 10-8-10. Zapewne zastanawialiście się, co się nimi oznacza?
Czytaj dalej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Akceptuje
pixel