Najnowsze wpisy

Podłoża kokosowe - czym są i jakie dają korzyści
Podłoża kokosowe - czym są i jakie dają korzyściZ pewnością każda osoba zajmująca się bardziej lub mniej profesjonalnie różnego rodzaju uprawami zdaje sobie sprawę, że od jakości gleby zależy, czy zbiory będą zadowalające. Z tego powodu warto zastanowić się, w jaki sposób można wpłynąć na poprawę warunków, w jakich uprawiamy nasze rośliny. Bardzo ciekawym rozwiązaniem w ostatnim czasie stały się podłoża kokosowe. W dzisiejszym wpisie przedstawimy zalety i korzyści z ich stosowania.
Czytaj dalej
Jak dbać o odpowiednią wentylację pomieszczenia do uprawy roślin?
Jak dbać o odpowiednią wentylację pomieszczenia do uprawy roślin?Na ostateczny wynik uprawy roślin ma wpływ wiele różnych czynników. Warto pamiętać, że nie chodzi jedynie o odpowiednie nawodnienie czy oświetlenie. Należy bowiem zadbać również o odpowiednią wentylację pomieszczenia
Czytaj dalej
5 akcesoriów niezbędnych do uprawy roślin
5 akcesoriów niezbędnych do uprawy roślin Uprawa roślin to pasja, która wiąże się z regularnymi czynnościami oraz dbaniem o odpowiednie warunki roślin. Warto w tym celu wykorzystywać przydatne akcesoria, które sprawiają, że praca jest o wiele łatwiejsza, a czasem po prostu możliwa.
Czytaj dalej
Fotorelacja papryczek chilli vol.7
Fotorelacja papryczek chilli vol.7Kolejna odsłona serii upraw papryk chilli
Czytaj dalej
5 niezbędnych akcesoriów każdego domowego hodowcy roślin
5 niezbędnych akcesoriów każdego domowego hodowcy roślin

Domowe ogrodnictwo to hobby, które może przynieść ogromną radość, jednocześnie zapewniając dawkę ćwiczeń oraz duża satysfakcję. Hodowla roślin to wspaniała aktywność dla osób, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu i czerpią radość z pracy w takiej atmosferze.


Czytaj dalej
Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z pomieszczenia, dzięki neutralizorom zapachów
Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z pomieszczenia, dzięki neutralizorom zapachówDom jest miejscem, w którym zawsze rozpościera się pełno zapachów. Codzienne gotowanie, zabawy dzieci czy sierść zwierząt przynoszą różne aromaty, które mogą wpływać na nasze samopoczucie w domu. Ciężko jest sprawić, żeby zapach w domu przez cały czas był idealny, jednak przebywanie w odrzucającym aromacie z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych.
Czytaj dalej
Fotorelacja papryczek chilli vol.6
Fotorelacja papryczek chilli vol.6Kolejna odsłona serii upraw papryk chilli
Czytaj dalej
5 najłatwiejszych roślin do uprawy
5 najłatwiejszych roślin do uprawy

Czy marzysz o rozpoczęciu domowej hodowli roślin i nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się, które warzywa będą łatwe w uprawie? Oto krótki przewodnik po roślinach, od których warto zacząć przygodę z ogrodnictwem.


Czytaj dalej
Nicienie pomocne w walce z larwami ziemiórek
Nicienie pomocne w walce z larwami ziemiórekZiemiórki są małymi, czarnymi muszkami, które mogą wyrządzić duże szkody w domowych i balkonowych kwietnikach. Osiągają długość do 4 mm, mają ciemno-szare zabarwienie ciała, czułki i charakterystyczne, długie nogi.
Czytaj dalej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Akceptuje
pixel