Najnowsze wpisy

Wykorzystanie wentylatorów kanałowych w uprawach roślin zielonych
Wykorzystanie wentylatorów kanałowych w uprawach roślin zielonychRośliny do swojego rozwoju potrzebują odpowiedniej ilości tlenu i dwutlenku węgla. O ile przy otwartych uprawach nie będzie z tym żadnego problemu, to w zamkniętych pomieszczeniach bez odpowiedniej wentylacji może być trudno zapewnić optymalne warunki.
Czytaj dalej
Wykorzystanie nawozów sztucznych w domowych uprawach roślin
Wykorzystanie nawozów sztucznych w domowych uprawach roślin

Bywa, że określenie nawozy sztuczne budzi wyłącznie skojarzenia z syntetycznymi środkami chemicznymi szkodliwymi dla środowiska. Jednak warto wiedzieć, że sztuczne nawozy mają niebagatelny wpływ na wzrost roślin oraz ich wygląd – dotyczy to również roślin doniczkowych ozdabiających wnętrza domów.


Czytaj dalej
Fotorelacja papryczek chilli vol.4
Fotorelacja papryczek chilli vol.4 Aktualizacja fotorelacji uprawy papryk chilli, część 4.
Czytaj dalej
Jak używać doniczek torfowych?
Jak używać doniczek torfowych?Doniczki torfowe świetna alternatywa dla tradycyjnie stosowanych pojemniczków wykorzystywanych do wysiewu nasion i tworzenia rozsad roślin.
Czytaj dalej
Jak działa spłuczka AQUAvalve w systemie Autopot
Jak działa spłuczka AQUAvalve w systemie AutopotArtykuł objaśnia sposób działania oraz mozliwości wykorzystania spłuczki / pływaka AQUAvalve z systemu Autopot
Czytaj dalej
Fotorelacja papryczek chilli vol.3
Fotorelacja papryczek chilli vol.3 Aktualizacja fotorelacji uprawy papryk chilli, część 3.
Czytaj dalej
Co oznacza Skrót NPK na nawozach?
Co oznacza Skrót NPK na nawozach?Niejednokrotnie na pewno spotkaliście się w sklepie ogrodniczym z workami nawozów oznaczonych seriami numerów, takimi jak 10-10-10, 20-20-20, czy 10-8-10. Zapewne zastanawialiście się, co się nimi oznacza?
Czytaj dalej
Fotorelacja papryczek chilli vol.2
Fotorelacja papryczek chilli vol.2Aktualizacja fotorelacji papryczek chilli
Czytaj dalej
Jaki rodzaj doniczek najlepszy jest do uprawy indoor?
Jaki rodzaj doniczek najlepszy jest do uprawy indoor?Podejmując się uprawy indoor z reguły growerzy skupiają się na wyposażeniu swoich growboxów w jak najlepsze systemy oświetlenia, wentylacji, czy nawadniania, nie zwracając zbytniej uwagi na doniczki w jakich uprawiają oni swoje rośliny.
Czytaj dalej
12
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Akceptuje
pixel