Najnowsze wpisy

Vaporizery PAX2 i PAX3 – różnice pomiędzy dwoma generacjami vaporizaerów klasy premium
Vaporizery PAX2 i PAX3 – różnice pomiędzy dwoma generacjami vaporizaerów klasy premiumWaporyzacja jest sposobem inhalacji, który od lat cieszy się na świecie niesamowitą popularnością.
Czytaj dalej
Fotorelacja papryczki chilli
Fotorelacja papryczki chilli Fotorelacja z uprawy papryczek chilli, odmiany Carolina Reaper i Mucho Nacho
Czytaj dalej
Mierzenie stężenia Azotu (N), Fosforu (P) ,Potasu (K) oraz PH w glebie/ziemi
Mierzenie stężenia Azotu (N), Fosforu (P) ,Potasu (K) oraz PH w glebie/ziemi Z artykułu dowiesz sie w jaki sposób sprawdzić stężenie azotu, potasu, fosforu oraz PH w ziemi w ogrodzie
Czytaj dalej
Stosowanie nawozów Biobizz w hydroponice
Stosowanie nawozów Biobizz w hydroponiceJakie nawozy marki Biobizz można używać w systemach hydroponicznych
Czytaj dalej
Jaki wybrać waporyzator / vaporizer ?
Jaki wybrać waporyzator / vaporizer ?Z niniejszego artykułu dowiesz sie jakiego typu vaporizery są dostępne na rynku oraz jaki model będzie dla Ciebie najbardziej korzystny.
Czytaj dalej
Nawozy organiczne BAC
Nawozy organiczne BACSklep Growtent stale poszerza swoją ofertę o wartościowe produkty służące do poprawy jakości i wydajności roślin w uprawach indoor. Staramy się wybierać dla naszych klientów wyłącznie najwyższej jakości produkty organiczne, których działanie jest skuteczne, a jednocześnie nie wpływa negatywnie na jakość plonów.
Czytaj dalej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Akceptuje
pixel